1. Ana Sayfa
  2. Ekonomi
Trendlerdeki Yazı

Yüzde 250 rekor prim yapan hisse bugün de tavan oldu!

Yüzde 250 rekor prim yapan hisse bugün de tavan oldu! Zirve fiyatına yakın düzeyde işlemlerine devam eden hissede neler oluyor?

Yüzde 250 rekor prim yapan hisse bugün de tavan oldu!

Halka arz sonrası 15 TL’den 53 TL’ye soluksuz çıkan ve yaklaşık yüzde 250 rekor prim yapan İmaş Makine bugün de tavan oldu. Zirve fiyatına yakın düzeyde işlemlerine devam eden hissede neler oluyor?

Yüzde 250 rekor prim yapan hisse bugün de tavan oldu! Zirve fiyatına yakın düzeyde işlemlerine devam eden hissede neler oluyor?

İmaş Makina #IMASM hisseleri son günlerde hareketli bir görünüm sergiliyor. Halka arz sonrası rekor düzeyde prim yapan hissede hareketlilik devam ediyor.

Aracı Kurum Dağılımı şu şekilde

Yüzde 250 rekor prim yapan hisse bugün de tavan oldu! 1
Yüzde 250 rekor prim

15 TL’den halka arz olan hisse 50 TL seviyesine soluksuz giden hissede sonrasında 45 TL seviyelerinde yatay bir görünüm sergiledi. Akabinde bugün tekrar tavan olan hissede hareketlilik dikkat çekici

İmaş Makina Hakkında

İttifak Holding bünyesinde 1989 yılında yüksek kalite ve teknoloji ile makine ve ekipman üretmek üzere kurulan İmaş, tahıl değirmenciliğinde Milleral, yem fabrikalarında Viteral, şeritli testere sektöründe Cuteral, çelik yapı sektöründe Steral ve satış sonrası hizmetlerde ise ProSupport markalarıyla faaliyet göstermekte, profesyonel idari ve teknik kadrolarıyla bu sektörlere değer katmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana dünyada 100’den fazla ülkede anahtar teslimi un ve yem fabrikası kuran ve binlerce testere tezgahı üreten şirket, “önce güven” ilkesiyle müşterilerine hizmet vermekte, yüksek kalite anlayışı ve hızlı satış sonrası hizmetiyle iş ortaklarının memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

i̇maş tavan serisi 7. tavanla devam ediyor!
Yüzde 250 rekor prim yapan hisse bugün de tavan oldu! 2
bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı borsametre-logo.png
Yüzde 250 rekor prim yapan hisse bugün de tavan oldu! 3

Borsa ve kripto haberlerine ilk siz ulaşmak için sitemize abone olmayı ve bildirimleri aktife almayı unutmayınız. Twitterdan takip ederek ve Telegram grubumuza katılarak da piyasa haberlerine ilk siz ulaşabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap