1. Ana Sayfa
  2. Genel

Yapılan milyon dolarlık iş anlaşması sonrası hisse tavan oldu!

Yapılan milyon dolarlık iş anlaşması sonrası hisse tavan oldu!

Bu hisse KAP’a bildirdiği iş anlaşması sonrası hisse fırladı! Bu hisse tavan oldu. Hangi hisse? İşte detaylar…

Bu hisse tavan oldu!


SMART GÜNEŞ ENERJİSİ TEKNOLOJİLERİ ARAŞTIRMA GELİŞTİRME ÜRETİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. SMRTG yaptığı iş anlaşması sonrası hisse fırladı! KAP’a yaptığı iş anlaşmasının açıklaması;

Şirketimiz ile yurtiçinde yerleşik büyük bir müşteri arasında KDV hariç 1.204.711,20 ABD Doları bedel üzerinden güneş paneli satışına istinaden yurtiçi satış sözleşmesi imzalanmıştır. 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Hisse ne durumda?

yapılan milyon dolarlık iş anlaşması sonrası hisse tavan oldu! 1

SMRTG, önce ki kapanışı 17,89TL olan hisse gün içinde 19,34TL‘yi gördü!

Şirket Hakkında

Anahtar teslim kurulum hizmetleri ve PV modül üretimi alanlarında Avrupa’nın önde gelen entegre güneş enerjisi şirketlerinden Smart Güneş Teknolojileri olarak, ticari ve perakende kullanıcılarına geniş yelpazede güneş enerjisi çözümleri sunmaktayız.

2014 yılında kurulan ve merkezi İstanbul’da olan şirketimiz; Türkiye, Almanya, ve Ukrayna’da bulunan ofisleri ve Gebze’de 23.500 m² alan üzerinde kurulu üretim tesisi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Gebze, Kocaeli’deki üretim tesisimizde arazi ve çatı güneş enerjisi santrallerinde kullanılmak üzere kristal silikon hücre bazlı yüksek verimli fotovoltaik güneş paneli üretilmektedir.

Yıllık 1200 MW üretim kapasitesine sahip, 23.500 m2 kapalı alana kurulu son teknoloji otomatik üretim hatlarımızda Multi Busbar, PERC, Half-Cut Cell ve Bifacial teknolojileri kullanılarak, verimliliği yüksek, üstün kaliteli güneş paneli üretimi gerçekleştirilmektedir.
Yenilenebilir enerji alanında Avrupa’nın önde gelen yatırım ve mühendislik firmalarından biri olarak vizyonumuz; değer mühendisliği çözümlerine bağlı kalarak, müşteri ve yatırımcılarımıza en iyi hizmeti verecek bir şirket kültürü oluşturmaktır.
Güneş enerjisi sektöründe etki yaratan büyümeyi farklılaşarak gerçekleştirmek, paydaş değerlerini gözeterek sürekli kurumsal gelişimi sağlamak, yerli üretime katkı sağlayarak ekonomik kalkınmaya destek olmak, yeşil bir gelecek hedefiyle Dünya için değer üretmek.

bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı borsametre-logo.png

Borsa ve kripto haberlerine ilk siz ulaşmak için sitemize abone olmayı ve bildirimleri aktife almayı unutmayınız. Twitterdan takip ederek ve Telegram grubumuza katılarak da piyasa haberlerine ilk siz ulaşabilirsiniz

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap