1. Ana Sayfa
  2. Ekonomi

Tüm emeklilere 5500 TL ödeniyor, ayrıca beklenen ödeme bayramdan sonra, 20.000 TL net olarak hesaplara yatacak

Tüm emeklilere 5500 TL ödeniyor, ayrıca beklenen ödeme bayramdan sonra, 20.000 TL net olarak hesaplara yatacak

Kurban Bayramı öncesi maaşları yatmayan emeklilere promosyon ödemeleri ile ilgili müjdeli haber geldi! Emeklilere tüm bankalar tarafından ödenen promosyonlar zamlandı. Tüm emekliler (SSK, Bağkur, Emekli Sandığı) anında 5.500 TL ödeme alabilecek.

Emekli promosyon ödemeleri ile ilgili son dakika gelişmesi yaşanıyor! Kurban Bayramı öncesi 1.100 TL emekli bayram ikramiyelerini ceplerine koyan emeklilere şimdi de promosyon müjdesi geldi. Bayram öncesi emekli maaşları yatmayan emeklilere bankalardan müjde gibi haber! Son dönemde artan enflasyon etkisiyle maaşlara yapılan zamlardan emekliler de yararlandı. Emekli taban aylığı 3.500 TL’ye yükseltildi. SSK ve Bağkur emekli maaşlarına yüzde 42, memur emeklilerine ise yüzde 41 oranında zam yapıldı.

EMEKLİLERE 5500 TL ÖDEME! HERKES YARARLANIYOR

Hiçbir şarta tâbi olmadan tüm emeklilere 5.500 TL net ödeme yapılıyor! Son dönemde emekli aylığını başka bir bankaya taşımak ve aylığını başka bir bankadan çekmek isteyen emekliler için müjdeli haber geldi. Bankalar 2022 yılı içerisinde sunmuş oldukları promosyon kampanyaları ile tam 5.500 TL’ye kadar promosyon ödemesi yapıyorlar. Tek şart ise 3 yıl boyunca o bankada kalma sözü vermek. 3 yıllık taahhüt karşılığında 5500 TL promosyon ödemesi anında emeklinin banka hesabına yatırılıyor.

TEB 5500 TL PROMOSYON MÜJDESİ

Temmuz ayında yapılan zamla birlikte bankalar promosyon kampanyalarındaki tutarları da artırdı. Şuan için yeni zamlı promosyon kampanyaları yeni yeni devreye girerken, geçmişte promosyon başvurusu yapan emeklilere daha düşük promosyon ödemesi yapılması muhtemel gözüküyor.

TEB’de emeklilere yönelik verilen son zam müjdelerinin ardından promosyon kampanyasında tutarı 5.500 TL’ye kadar yükseltti. TEB son dakika duyurusuyla emeklilere başvurmaları ve 3 yıllık taahhütte bulunmaları halinde 5500 TL promosyon ödemesi yapılacağı duyuruldu.

Emekli maaşı 3.500 TL olanlara 1.500 TL ila 2.500 TL aralığında promosyon verilecek. Emekli alığı 4.575 TL’ye kadar olanlara 3.000 TL ve 5.000 TL üzerinde aylık alan emeklilere ise 5.500 TL promosyon ödemesi yapılacak.

Emekli olan kişilere 20.000 TL’ye kadar ödeme haberi geldi. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda emekli maaşı hesabınız üzerinden 20.000 TL ödeme alabileceksiniz. Birden fazla banka bayramdan sonra bu kampanya ile ilgili detayları paylaşacak. Sizlere bu krediler hakkında detaylı bilgileri vermek istiyoruz. Emekli maaşı aldığınız banka şubelerinden bu işlemler yapılmaktadır.

AKBANK

Akbank üzerinden başvuru yapmak isteyenlere KREDİ TC KİMLİK yazarak bu mesajı 4425 numarasına mesaj atmaları durumunda kredi onayı verilmektedir. Kredi onayı aldıktan hemen sonra sizlere 5 dakika içinde kredi sonucu verilir. 44 25 numarasına atılan mesaj sonrasında banka kredi şartlarına uygun olan kişiler, 20.000 TL’ye kadar gelir belgesiz olarak kredi alabilmektedirler. Gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak işlem yapacak olan kişilere, 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi verilmektedir.

DENİZBANK

Denizbank kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, Denizbank SMS ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, KREDİM TC KİMLİK yazarak 3280 numarasına mesaj atabilirsiniz. Bu şekilde atılan mesajlar sonrasında banka 5 dakika içinde sizlere kredi vermektedir. Bayram sonrasında Denizbank 3 ay ertelemeli olarak kredi alabilirsiniz. Bu kredilerde şartlara uygun olmanız durumunda mobil uygulamadan da kredi alabilirsiniz.

ZİRAAT BANKASI 

Ziraat bankası kredi notu uygun olan kişilere, uygun faizlerle emekli kredisi verilmektedir. Emekli kredisi kampanyasına katılmak isteyenler maaş aldıkları bu bankalar üzerinden emekli kredisi adı altında 20.000 TL kullanabilir ve bu kullandıkları emekli kredilerinde 3 ay ertelemeli işlem yapılmaktadır. (haberkolik)

Borsa ve kripto haberlerine ilk siz ulaşmak için sitemize abone olmayı ve bildirimleri aktife almayı unutmayınız. Twitterdan takip ederek ve Telegram grubumuza katılarak da piyasa haberlerine ilk siz ulaşabilirsiniz.

Öncü haberciliğin adresi Borsametre…

bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı borsametre-logo.png
emeklilere emeklilere

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap