Teknik analizler : BTC, ETH, REEF, SHİBA, AVAX , PANCAKE, ALGO, BİTO

Teknik analizler : BTC, ETH, REEF, SHİBA, AVAX , PANCAKE, ALGO, BİTO . Güncel kripto para teknik analizleri ve yatırım tavsiyeleri .

Teknik analizler : BTC, ETH, REEF, SHİBA, AVAX , PANCAKE, ALGO, BİTO. Güncel teknik analizler ve yatırım tavsiyelerine Youtube kanalımızdan ulaşabilirsiniz.

BTC Teknik Analiz

Günlükte hala boğaların iştahlı olduğunu görüyoruz. Aralık 2020’den gelen pek çok kez deneyip kıramadığı trendi kırarak ne kadar iştahlı olduklarını gösterdiler. 60.000 üzerine atıp retest yapıp yoluna devam ediyor. Göstergeler yönünden olumlu. Sadece bu hızlı yükselişi sonrasında RSI aşırı alım noktasına ulaştı. Tarihi zirveyi test etmeye doğru yol alıyor. Tarihi zirveyi test edip bir miktar yataya bağlarsa altcoinler biraz nefes alır.


ETH Teknik Analiz


50 günlük hareketliden destek alıp günlük grafikte yükselişine devam eden Ethereum kanalın üstünü test ediyor. Bu direnç aynı zamanda mayıs 2021 den gelen dirençle aynı seviyelerde. O yüzden kırılması için tekrar denemesi lazım.
Eylül başlarında 4-5 kez test edip kıramamış, hatta sonrasında sert düşmüştü. 4000$ civarındaki bu direnci kırıp üstünde günlük kapanış yaptığında Ethereum için bambaşka bir oluşum olabilir. Sonrasında 4300$ civarı yeni zirveler görebiliriz.


REEF Teknik Analiz

Reefcoin günlük grafikte burada görünen ilk şey fincan kulp formasyonunu tamamlamış olduğu fakat 29 üstünde kalamadığı sürece senaryo olumsuz. Sanki biraz yorulmuş veya güç depoluyor. Zaten üstünde kalırsa 33-37 seviyelerini test eder. Tam trend dibinden desteğini almış.

SHIB Teknik Analiz


Elon Musk’ın tweetlerine yoğun tepki veren Shiba bayrak formasyonu oluşturmuş . Olumlu tweetler gelmeye devam ederse hedef 6.495 .

AVAX Teknik Analiz

Günlük grafikte düşen trendi kırdıktan sonra yatay trende geçen AVAX yatay trendin üstünde tutunmaya çalışıyor. 550 üstünde günlük kapanışı yaparsa senaryo tamamıyla olumluya döner .

CAKE Teknik Analiz


Pancake düşen trendi kırdı ve harekete başlayamadan yatay trende geçmiş gibi görünüyor. 21,13 üstünde günlük kapanış gelirse olumlu şeyler olabilir.

ALGO Teknik Analiz

Günlük grafikte iyice sıkışan ALGO ne tarafa gideceğine karar vermeye çalışıyor. 1,90 üstü kapanış olumlu 1,54 altı kapanış olumsuz hikayelere yol açar.

BİTO Teknik Analiz


Dün New York Borsası’nda işlem görmeye başlayan ilk Bitcoin etf ‘si % 4’ den fazla prim yaptı. Proshares’in BİTO koduyla işlem gören değeri 40,89 dolarlık açılış fiyatını 42,15 dolara kadar yükseltti . Dakikalık grafikte daha çok umut vaat ediyor .

( Twitter : kryptoturk )

er üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/borsmetrecomtr

0 0 oylar
Beğendiniz mi?
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster