Son durum ,Bitcoin’in Kasım ayına kadar tüm zamanların en yüksek değerine ulaşabileceğini gösteriyor.

En son yükseliş Bitcoin’in tam anlamıyla bir kopuş içinde olduğunu gösteriyor. Ancak olası bir geri çekilme, destek noktası olarak 45.000 $ ‘lık bir seviyeyi işaret ediyor .

Bitcoin , bu ay tüm zamanların en hızlı yukarı hareketini yaparak 55000 doların üzerine çıktı. Piyasadaki beklenti. yukarı hareketin devam etmesi ve hedef fiyat 72000 dolar seviyeleri. BALİNA olarak adlandırılan , yüklü coin yatırımcılarının ,son günlerde alımlara yönelmesi, bitcoin in hedeflenen fiyatını yukarılara taşıdı.

BTC fiyatı 72.000 dolara olur mı? Analistler, “Garip şeyler oldu” diyor

Ekim ayına yönelik olumlu beklentiler, piyasa kulislerinde zaten konuşuluyordu. Ekim ayı için UPTOBER (up;.yükselen october ;Ekim ) tabiri kullanılıyor. bu isim , bitcoin in daha önceki ekim aylarında da genelde yükselen bir grafik sergilemesinden dolayı kullanılıyor.

Bazı tahminler, olumlu beklentiyi oldukça abartarak 300.000 $’a varan rakamları telaffuz ediyor , bu rakam yıl sonu Bitcoin hedefi olarak konuşuluyor.

Analisler yükselen trendin devam ettiği taktirde , önümüzdeki haftalarda 64.500 $ ve üzeri fiyatların görülebileceğini tahmin ediyor. Bu rakamlar bitcoin in daha önce görmediği rakamlar. Bitcoin ,geçen nisan ayında 62000 dolar seviyeleri ile gördüğü en yüksek fiyatlara ulaşmıştı.

Etiketler:
0 0 oylar
Beğendiniz mi?
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster