SON DAKİKA: Swipe (SXP) harekete başladı!

SON DAKİKA: Swipe (SXP) harekete başladı! Ünlü analistimiz kryptoturk ‘ün grafik yorumlarıyla Swipe (SXP) coin son dakika gelişmesi olarak hareketine başladı! Nereye kadar yükselecek ?

Swipe coin nedir?

Swipe, fiyat ve kripto para dünyaları arasında bir köprü oluşturmak için merkezi olmayan bir ekosistemden ve cüzdan uygulamasından yararlanır. Şu anda, kripto sektörü ve geleneksel finans sektörü hala ayrı ve birleştirilemez bir vaziyettedir. Swipe, işletmelerin pazara girişlerini kolaylaştırmalarına yardımcı olmak için bir köprü görevini üstlenir ve diğer büyük ödeme altyapıları ile ortak çalışır. Ayrıca ağ, özel bir ürün oluşturmak için güçlü API’lerden yararlanır. Bu API’leri kullanan girişimciler projelerindeki büyük eksikliği giderirler.

Swipe’ın en büyük hedeflerinden birisi yüksek işlem ücretlerini azaltmaktır. Geleneksel piyasada, banka kartınızı her kullandığınızda bir ücret ödersiniz. Swipe (SXP), banka kartı hizmetleri için ücret talep etmez

Swipe (SXP)’ı dikkate alınması gereken bir seçenek haline getiren bir dizi avantaj vardır. Birincisi, işletmelerin, kullanıcıların küresel olarak kripto para harcamaları için kart programları oluşturmasını sağlar. Bu işletmeler, sezgisel bir arayüz aracılığıyla bu ağlar üzerinde tam kontrol sahibi olurlar.

Swipe, yeni kullanıcıların satın aldıkları değeri(kripto paraları) kullanmalarını, harcamalarını ve anlamalarını basitleştirir. Kripto dünyasına girmek, bu dünyaya aşina olmayanlar için kafa karıştırıcı olabilir. Swipe, yeni kullanıcıların itibari paralarını, özel teknolojisi sayesinde kripto para birimlerine dönüştürmelerini kolaylaştırır. .Hepsinden daha iyisi, doğrudan Swipe cüzdanınızdan kripto para birimi satın alabilirsiniz. .

18.11.2021 tarihli haberimizde belirttiğimiz gibi :

https://borsametre.com.tr/swipe-sxp-coine-dikkat/76185/

Swipe (SXP) için : Kanal desteğinde 2,40 $ altı kapanış gelmemesi lazım ki kanalı bozmasın. Kanalda tutunursa 2,90 $ test edebilir. demiştik.

Swipe (SXP) hareketine başladı ve şuan % 5 oranında yükselişe geçti.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı borsametre-logo.png

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/borsmetrecomtrFacebookTwitterWhatsAppMessengerLinkedInCopy LinkEmailPaylaşFacebookTwitterWhatsAppFacebookTwitterWhatsAppMessengerLinkedInCopy LinkEmailPaylaş

0 0 oylar
Beğendiniz mi?
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster