1. Ana Sayfa
  2. Ekonomi

Smart Güneş Enerjisi yeni iş anlaşması imzaladı!

Smart Güneş Enerjisi yeni iş anlaşması imzaladı!

Smart Güneş Enerjisi yeni iş anlaşması imzaladı! 673.500,00 EUR ve 837.500,00 Dolar olarak anlaşma imzalandı! Detaylar haberimizde!

Smart Güneş Enerjisi yeni iş anlaşması imzaladı!

Şirketimiz ile yurtiçinde yerleşik iki büyük müşteri arasında, Güneş enerjisi elektrik santrali projesine ilişkin mühendislik, tedarik ve kurulumuna istinaden KDV hariç 673.500,00 EUR ve 837.500,00 ABD Doları bedel üzerinden sözleşmeler imzalanmıştır.

Smart Güneş Enerjisi yeni iş anlaşması imzaladı! 1

Smart Güneş Enerjisi şirket hakkında

Anahtar teslim kurulum hizmetleri ve PV modül üretimi alanlarında Avrupa’nın önde gelen entegre güneş enerjisi şirketlerinden Smart Güneş Teknolojileri olarak, ticari ve perakende kullanıcılarına geniş yelpazede güneş enerjisi çözümleri sunmaktayız.

2009 yılında kurulan ve merkezi İstanbul’da olan şirketimiz; Türkiye, Almanya, ve Ukrayna’da bulunan ofisleri ve Gebze’de 23.500 m² alan üzerinde kurulu üretim tesisi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Gebze, Kocaeli’deki üretim tesisimizde arazi ve çatı güneş enerjisi santrallerinde kullanılmak üzere kristal silikon hücre bazlı yüksek verimli fotovoltaik güneş paneli üretilmektedir.

Yıllık 1200 MW üretim kapasitesine sahip, 23.500 m2 kapalı alana kurulu son teknoloji otomatik üretim hatlarımızda Multi Busbar, PERC, Half-Cut Cell ve Bifacial teknolojileri kullanılarak, verimliliği yüksek, üstün kaliteli güneş paneli üretimi gerçekleştirilmektedir.

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/paraajansi – https://paraajansi.com.tr

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap