SHIBA INU(SHIB) test için süreci başlıyor mu ?

SHIBA INU(SHIB) test için süreci başlıyor mu ? Ünlü analistimiz kryptoturk‘ün grafik yorumlarıyla SHIBA INU(SHIB) test için süreç başlıyor mu ?

SHIBA INU(SHIB) test için süreci başlıyor mu ?

SHIBA INU(SHIB) nedir ve ne zaman çıktı?

Shiba Inu, Ağustos 2020’de “Ryoshi” olarak bilinen anonim bir kurucu tarafından başka bir kripto para birimi olan Dogecoin’den esinlenmiş olarak oluşturulmuştur. O zaman ki token fiyatı, 20 Nisan 2021’de 0,000002 ABD Dolarına ulaşana kadar önemsizdi. 9 Mayıs 2021’de, fiyat 0,000009 ABD dolarının üzerine çıkarak 10 Mayıs 2021’de 0,0000388 ABD dolarında zirve yaptı. Şu anda kripto para piyasasında 14. en yüksek piyasa değeri olan CoinMarketCap’e göre 13 milyarın üzerinde bir piyasa değerine sahipti.

kryptoturk SHIBA güncel teknik analiz grafiği

SHIB 1 saatlikte olumluya dönmek istiyorsa 53 üstünde kalmalı ki 61 testi için süreç başlasın. SHIBA INU(SHIB) şuan 53 $’dan işlem görmeye devam ediyor.

Kripto para güncel teknik analizleri

( twitter : kryptoturk )https://twitter.com/kryptoturk

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı borsametre-logo.png

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/borsmetrecomtrFacebookTwitterWhatsAppMessengerLinkedInCopy LinkEmailPaylaşFacebookTwitterWhatsApp

0 0 oylar
Beğendiniz mi?
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster