Sand, Adidas Ortaklığıyla %25 Arttı

SAND, Facebook’un Meta olarak yeniden markalaşmasından bu yana %600’ün üzerinde ralli yaptı.

Blockchain tabanlı sanal dünya The Sandbox’ın yerel kripto para birimi olan SAND’daki yükseliş hareketi, Alman spor malzemeleri üretim devi tarafından yapılan bir tweet’in ardından iki şirket arasındaki ilişkiyi doğrular gibi göründü.

Sand ,son 24 saat içinde %25 arttı, 47’nin üzerinde rekor seviyelere ulaştı ve haftalık kazancı %70’e çıkardı.

Yakın zamanda adidas CONFIRMED uygulamasında POAP veya katılım kanıtı protokolünün lansmanı ile metaverse’e girişen Adidas,  The Sandbox ile ortaklaşa “adiVerse” denilen bir ürün geliştirmek hakkında tweet attı.

Spor malzemeleri şirketi, kripto Twitter tarafından belirtildiği  gibi , The Sandbox’ın meta veri tabanından bir parça arazi satın almış gibi görünüyor .

SAND, sosyal medya devi Facebook’un 29 Ekim’de şirket adını Meta olarak değiştirdiğini duyurmasından bu yana %600’den fazla arttı .

Belirteç ayrıca, 29 Kasım – 30 Aralık arasında üç hafta boyunca planlanan, çok beklenen oyna-kazan metaverse etkinliği The Sandbox Alpha’dan da yararlandı.

ENJ, ILU, YGG ve DVI gibi diğer oyun ve metaverse belirteçleri bu ay %40’tan %90’a yükseldi ve bitcoin’den büyük bir farkla daha iyi performans gösterdi.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı borsametre-logo.png

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/borsmetrecomtrFacebookTwitterWhatsAppMessengerLinkedInCopy LinkEmailPaylaşFacebookTwitterWhatsApp

0 0 oylar
Beğendiniz mi?
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster