ether bitcoin doge

Ripple ve Huobi arasındaki XRP transferleri ne durumda ?

Ripple ve Huobi arasındaki XRP transferleri ne durumda ? Ripple ve Huobi arasındaki transferler tam gaz devam ediyor .


Ripple ve Huobi arasındaki XRP transferleri ne durumda ? Fintech şirketi Ripple, kendisine tahsis ettiği 100 milyon XRP’den yaklaşık 40 milyon XRP’yi kripto para borsası Huobi’ye gönderdi.

XRP işlemlerini takip eden analitik platformu Bithomp tarafından sağlanan verilere göre, dağıtık defter teknolojisi sağlayıcısı Ripple, son sekiz gün içinde 33.8 milyon XRP’yi kripto para borsası Huobi’ye gönderdi.

100 milyon XRP’nin Üçte Biri Huobi’ye Aktarıldı

Yaklaşık 38.7 milyon dolara karşılık gelen XRP transferi, haftalık işlem boyutlarının sürekli olarak değiştiği Ripple’ın düzenli transferlerde Huobi’ye gönderilmek üzere 100 milyon XRP’yi ayırdığı 29 Eylül’den bu yana sürekli olarak değişiyor.

Düzenli transferde Ripple ilk olarak Huobi’ye 1.4 milyon XRP gönderdi. Bu transferi 2.3 milyon XRP’lik transfer takip etti ve ardından 1.9 milyon XRP transfer edildi.

XRP, İngiltere’de 1 Numara

Yazım sırasında piyasa değeri ile en büyük altıncı kripto para birimi olan XRP, CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre yüzde 2,54’lük hafif bir artış göstererek 1,15 dolardan el değiştiriyor.

Önde gelen ticaret platformu eToro’nun yakın tarihli raporunda, İngiltere’deki perakende kripto para yatırımcılarının çoğunluğunun artık en büyük varlıkları olarak XRP’yi tercih ettiği bilgisi yer alıyor. Cardano‘nun ADA’sı ise ülkedeki ikinci favori kripto para olarak öne çıkıyor.

Ripple Labs, yakın zamanda Birleşik Krallık yetkililerinin geliştirdikleri CBDC’yi (dijital sterlin) çalışmasına yardımcı olmak için Digital Pound Foundation’a katıldı.

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/borsmetrecomtr

0 0 oylar
Beğendiniz mi?
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster