Polygon’a para girişi

İçinde Sequoia Capital India ve Steadview Capital’ın da olduğu bazı girişim sermayesi şirketlerinin, Hindistan’da 2017 yılında kurulan Polygon’a, token alım vasıtasıyla yatırım yapma plânı içinde oldukları ve 50 ilâ 150 milyon dolar değerde alım plânladıkları belirtildi.

Ethereum uyumlu blok zinciri ağlarını birbirine bağlayan ve bu tür sistemleri inşa eden bir platform olan Polygon’a, Sequoia Capital India ve Steadview Capital’ın da içinde olduğu bazı şirketlerin yatırım plânı olduğu iddia edildi.

Amerikan teknoloji haber sitesi techcrunch’un iddiasına göre; bu şirketler token alım (MATIC) yoluyla yatırım yapacak. Belirlenen rakam ise 50 ilâ 150 milyon dolar arasında… Şirketlerin, MATIC’in son 1 aydaki ortalamasının yüzde 20 altında bir fiyatla token alacağı yazılırken, rakamların hala kesinleşmediği ve görüşmelerin devam ettiği kaydedildi

Gelen haberin üzerine 1.70 dolar civarı işlem gören Polygon Matic(MATIC) prim yapmaya başladı Şu anda 1.83 dolardan işlem görüyor.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı borsametre-logo.png

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz.

Etiketler:
0 0 oylar
Beğendiniz mi?
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster