Polygon (MATIC) boğa sinyali !

Polygon (MATIC) boğa sinyali ! Polygon grafiğinde görülen boğa bayrağı formasyonu yükseliş sinyalleri veriyor.

Polygon (MATIC) boğa sinyali ! Polygon, grafiğinde boğa bayrağı formasyonunun oluşmaya başlamasıyla birlikte, yıl sonuna kadar 3,50 dolara kadar yükselebilir.

MATIC Fiyatı Yükseliyor.

Popüler kripto para MATIC, yükseliş flaması modeli ile pozitif bir görünüm sergiliyor. Aralık 2020 ile Mayıs 2021 arasındaki gerçekleşen %18.650’lik artış, bayrak direğini oluştururken konsolidasyon dönemi flamayı yarattı. Bu model, bayrak direğinin yüksekliğini ölçerek 1.543 dolardaki kırılma eklenerek belirlenen 287 dolara %18.650’lik yükseliş sinyali veriyor. Analistlerin bu tahmini oldukça çılgınca gelse de kripto para topluluğu bu tür artışlara sıklıkla tanık oldu.

MATIC/USD paritesinin boğa bayrağı formasyonunu gösteren haftalık fiyat grafiği. Kaynak: TradingView

Polygon, Aralık 2020’nin sonlarında yukarı yönlü hareketine başlamadan önce aynı engeli aşmıştı. RSI, MATIC fiyatının mayıs 2021’deki tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana oluşan azalan trend çizgisinin üzerine sıçrayabilirse bir boğa rallisini onaylayacak.

Teknik Veriler

MACD, toparlanan bir seyir izliyor. Zincir içi ölçümler MATIC’in yukarı yönlü eğilimini doğrularken dirençlerin zayıflığını gösteriyor. Ayrıca GIOM modeli, MATIC fiyatının önündeki engellerin zorluk derecesinin düşük olduğunu kaydetti.

1.74 doların üzerinde belirleyici bir günlük mum, 211 milyon MATIC token satın alan 33.710 adresi satın alma hareketine itecek ve satış tarafındaki baskıyı hafifletecek.

Öte yandan Polygon için 365 günlük MVRV modeli, %66,8 civarında seyrediyor. Bu zincir içi ölçüm, geçtiğimiz yıl MATIC satın alan yatırımcıların kâr/zarar içinde olup olmadığını belirler. Yüksek bir MVRV rakamı, çok sayıda yatırımcının kârda olduğunu ve satış yapmayı düşündüğü sonucunu çıkarır. %66 nispeten yüksek olsa da MATIC için MVRV geçmişi, %146 ve %350 gibi rakamları gördü.

( Cointurk )

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/borsmetrecomtr

0 0 oylar
Beğendiniz mi?
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster