Out Of Space: Sınırları Ortadan Kaldırıyor, Fırsatları Genişletiyor

Out Of Space: Sınırları Ortadan Kaldırıyor, Fırsatları Genişletiyor! Out Of Space özellikleri nelerdir? Detaylar haberimizde.

Out Of Space’in Özellikleri

İşlem Terminali, kullanıcıların merkezi ve merkezi olmayan borsaların avantajlarını tek bir platformda birleştirmelerine olanak tanır. Trading Terminalinde kullanıcılar aynı varlıkların farklı borsalardaki fiyatlarını takip edebilir ve onlardan para kazanabilir. Platform analitik, istatistik ve çeşitli grafikler sağlıyor. Bu sebeple en iyi yatırımcıların fırsatlarını izlemek ve kopyalamak mümkün hale geliyor. Escrow hizmeti, işlemlerin güvenliğini sağlamak için kullanılıyor. Yatırımcıların rahat hissetmesi içinse İşlem Terminaline sürekli olarak yeni araçlar, çizelgeler ve işlevler ekleneceği ifade ediliyor.

Öte yandan Whitelist Sistemi, projelerin oylamalar, seçimler, çekilişler yürütmesine ve whitelist kazananlarını seçmesine olanak tanır. Whitelist Sisteminin bir parçası, Out of Space ekosisteminde yer alan kripto para birimi girişimlerinin fon toplamasına ve geliştirmesine izin veren Launchpad’dir.

KYC Sistemi ise kullanıcıların KYC prosedürünü sadece bir kez uygulamasına ve sonucunda güvenli işlemler yapmasına olanak tanıyor. Bir kez yapılan KYC prosedürü, Out of Space ekosisteminin tüm projelerinde kullanılabilir.

Yapılan açıklamalara göre Pazar Yeri (Marketplace) yalnızca en iyi NFTleri sunuyor ve NFT’nin yaratıcılarına en iyi koşullar sağlanıyor. Ayrıca yatırımcılar, geliştiriciler ve iş arayanlar, BT/blockchain çalışanları için pazar yerleri geliştirildi.

Bunlara ek olarak Ethereum blok zinciri ile uyumlu kendi blockchain’in çok seviyeli olduğu ve kullanıcıların blok zincirinde bulunan dApp’ler arasında zincirler arası işlemler yapmasına olanak tanıdığı ifade ediliyor. Bu sayede Out of Space ekosisteminde yer alan tüm dApp’ler birbirleriyle etkileşime geçebilmekte ve ekosistemin tüm araç ve ürünlerini kullanabilmektedir.

Açık ve kapalı Kripto Portföyü ise ekip tarafından özel olarak geliştirilen bir günlük ile birlikte kullanıcıların kullanımına açık. Bu ürünler yatırımı büyük ölçüde basitleştirir, bu da yeni başlayanların bile yatırımlara başarılı bir şekilde başlamasını sağlar.

Öte yandan P2P Platformu, ekosistem katılımcıları arasında kripto para alışverişi için tasarlanmıştır. Projenin amacı, kullanıcılarına maksimum fırsat ve alternatifler sunmaktır. P2P Platformu sayesinde ekosistem kullanıcıları, dijital varlıklarını merkezi olmayan veya merkezi bir borsada satın alma veya P2P Platformundan yararlanma seçeneğine sahiptir.

Sosyal Ağ ise insanları bir araya getirmek için oluşturuldu. Bu, kullanıcıların sorunlarını çözmelerine, birbirleriyle iletişime geçmelerine ve en iyi koşulları tartışmalarına yardımcı olacak. Ayrıca para ve ek fırsatlar kazanmak için de harika bir araç olduğu ifade ediliyor. Sosyal Ağ, her katılımcı için kişisel bir NFT sayfası ve ekosistem içinde bir haberci sunuyor.

Out Of Space Token

Out of Space ekosisteminin büyümesini desteklemek ve platform kullanıcılarına ek gelir sağlamak için projeyi geliştirmek ve hizmetlerini dünya çapında yaygınlaştırmak için bir yardımcı program token’ı çıkarıldı. Kullanıcıları cüzdanlarında token depolamak ve token tutmak amacıyla gelir elde etmek ve varlık tutmak için en uygun koşullara sahip stake sistemi kullanıldığı ifade ediliyor.

Out of Space, ekosisteme daha fazla kullanıcı çekmek için token sahiplerine maksimum ödül sağladığını da belirtiyor. Token sahiplerine sistemdeki faaliyetleri için ödeme yapmak ve bir stake sistemi kullanarak token’ları cüzdanlarında tutmak için özel olarak bir ödül sistemi geliştirildiği de yapılan açıklamalar arasında yer alıyor.

Ödül sistemi, Out of Space’i dünya çapında tanıtmak ve ekosistem kullanıcılarına ek gelir sağlamak için kullanılacak. Bir ödül sistemine sahip olmak, Out of Space ekosisteminin daha da hızlı büyümesini sağlayacak.

Out of Space ekosisteminin gelişiminin ilk aşamalarında, kullanıcılar Seed Round’a katılarak yatırım için en uygun koşulları elde edebilirler. Avantajları, gelişmeleri ve Seed Round katılımcıları için ayrıcalıkları öğrenmek için Out Of Space’in websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı borsametre-logo.png

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/borsmetrecomtrFacebookTwitterWhatsAppMessengerLinkedInCopy LinkEmailPaylaşFacebookTwitterWhatsApp

0 0 oylar
Beğendiniz mi?
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster