OCBC Bank Kripto Borsası Kurmayı Düşünüyor: CEO

OCBC Bank Kripto Borsası Kurmayı Düşünüyor: CEO Güneydoğu Asya’nın en büyük ikinci bankası, müşteri talebini karşılamak için bir dijital varlık değişimine bakıyor.

OCBC Bank Kripto Borsası Kurmayı Düşünüyor: CEO

Bankanın CEO’su Helen Wong bugün Bloomberg Television ile yaptığı röportajda , Denizaşırı-Çin Bankacılık Kurumu’nun (OCBC Bank) bir kripto borsası oluşturmayı düşündüğünü söyledi .Wong, “Buna bakıyoruz ve ciddi olarak bankada bazı işler yapılıyor” dedi ve bankanın müşteri ihtiyaçlarını “güvenli bir şekilde” ele almak istediğini de sözlerine ekledi.

Geçen yılın sonunda, Singapur merkezli OCBC, yönetimi altındaki 121 milyar dolarlık varlığa sahipti ve bu onu Güneydoğu Asya’daki en büyük ikinci banka haline getirdi.

OCBC rakibi DBS , Aralık 2020’de bir kripto borsası başlattı. Bankanın aracılık kolu olan DBS Vickers, Ekim ayında Singapur Para Otoritesinden kripto hizmetleri sunmak için bir lisans aldı .

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı borsametre-logo.png

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/borsmetrecomtrFacebookTwitterWhatsAppMessengerLinkedInCopy LinkEmailPaylaşFacebookTwitterWhatsApp

0 0 oylar
Beğendiniz mi?
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster