1. Ana Sayfa
  2. Ekonomi

Mia Teknoloji’den dev adım geldi hisse pozitif açtı!

Mia Teknoloji’den dev adım geldi hisse pozitif açtı!

2021 yılında halka arz olan Mia Teknoloji yatırımlarına ve iş anlaşmalarına hız kesmeden devam ediyor. Mia Teknoloji’den dev iş anlaşması! Mia Teknoloji’den dev adım geldi hisse pozitif açtı! Anlaşmanın miktarı ve tüm detayları haberimizde…

Mia Teknoloji’den dev adım geldi hisse pozitif açtı!

MİA TEKNOLOJİ A.Ş. MIATK

Yurt içerisinde güvenlik sektöründe faaliyet gösteren özel bir firmadan; 

“Özel Güvenlik Teknolojileri Ürünleri Alımı” kapsamında 129.229.039,00 TL bedel ile sipariş onayı alınmıştır.  İlgili ürünlerin teslimatının 2022 yılı içerisinde gerçekleştirilmesi planlanmıştır.

Şirketin bu haberinden sonra hisse %4 yükseliş ile seansa 33.80 TL’den başladı.

Mia Teknoloji'den dev adım geldi hisse pozitif açtı! 1

Mia Teknoloji Hakkında

MİA Teknoloji Anonim Şirketi; Ar-Ge, İnovasyon, Yazılım Geliştirme, Entegrasyon ve Çözüm Sağlayıcı bir Teknoloji Geliştirme Bölgesi şirketidir. Şirket hem kamu hem de özel kuruluşların bilgi altyapısı gereksinimlerine odaklanır ve özel sistem çözümleri geliştirir.

MİA Teknoloji, 2006 yılında 3 Bilgisayar Mühendisi tarafından kurulmuş, 15 yıllık sektör deneyimiyle gelişmeye devam etmektedir. MİA %60’tan fazlası Ar-Ge ve inovasyon alanında olmak üzere 70’den fazla personele istihdam sağlamaktadır. Terzi modeli sistem geliştirme ve ürünleştirme prensibi ile Türkiye’nin birçok noktasında çalışan sistemler sunmakta olan şirket, sağladığı 7/24 çağrı merkezi desteğiyle, sorunlara anlık çözümler üretmektedir.

MİA Teknoloji, artan deneyimleri ile Ar-Ge çalışmalarına önem verdiğinden dolayı, birçok alanda yüksek eğitimli mühendisi, araştırma yapmak ve proje geliştirmek amacıyla istihdam etmektedir. Satış, Destek, İş Geliştirme ve Finans gibi birçok ekibiyle birlikte, her zaman güncel ve kendi alanlarında deneyimli kişilerle iş hayatına gelişerek ve büyüyerek devam etmektedir.

2020 yılının aralık ayında ODTÜ Teknopark’ ta şubesini açan MİA Teknoloji, başta Teknokent Savunma Sanayi Kümelenmesi (TSSK) olmak üzere, iş ağını ve yeni iş birliklerine adım atmak için birçok kümelenmeye üye olmaya devam etmektedir. Üniversite laboratuvarlarına ulaşma ve projelerde akademik personel ile iş birliği yapabilme becerisi, MİA Teknoloji’yi sürdürülebilir bir şirket haline getirmektedir.

bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı borsametre-logo.png
dev adım geldi dev adım geldi

Borsa ve kripto haberlerine ilk siz ulaşmak için sitemize abone olmayı ve bildirimleri aktife almayı unutmayınız. Twitterdan takip ederek ve Telegram grubumuza katılarak da piyasa haberlerine ilk siz ulaşabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap