McDonald’s NFT dünyasına giriş yaptı !

McDonald’s NFT dünyasına giriş yaptı ! McDonald’s, Çin pazarına girişinin 31. yıl dönümünü kutlamanın bir parçası olarak ilk NFT’sini yayınladı.

McDonald’s NFT dünyasına giriş yaptı ! Çin’deki kripto para ve Blockchain gelişmelerini bildiren haber kaynağı 8BTC, McDonald’s Çin’in Çin pazarına girişinin 31. yıldönümünü kutlamak için “Big Mac Rubik’s Cube” isimli ilk NFT’sini yayınladığını duyurdu.

McDonald’s Çin’in Şanghay’daki genel merkez binası bundan tam 31 yıl önce açıldı.

“Big Mac Rubik’s Cube”, şirketin Çin’deki çalışanlarına ve müşterilerine daha sonra vermeyi planladığı 188 parçadan oluşan NFT koleksiyonunun ilk parçası. “Big Mac Rubik’s Cube”, Şanghay’ın batı kıyısında bulunan yeni genel merkez binası şeklinde bir tasarıma sahip. Şirketin blog sayfasındaki gönderiye göre, yeni genel merkez binası bugün 8 Ekim’de resmi olarak açılacak.

CEO Zhang Jiayin’e göre McDonald’s Çin, değiştirilemez token’ını piyasaya süren ilk restoran markası oldu. Jiayin, yeni moda trendlerinin ve son teknolojilerin McDonald’s için her zaman önemli olduğunu sözlerine ekledi.

McDonald’s Çin’in resmi web sitesi, NFT’nin McDonald’s değerlerinin (hizmet, hoşgörü, dürüstlük, topluluk ve aile) yanı sıra sevgi, teknoloji ve trendin bir simgesi olduğunu söylüyor.

El Slavador’daki McDonald’s, Eylül ayının başlarında NFT’leri başlatmaktan biraz daha ileri gitmiş ve ülkenin BTC’yi yasal para birimi olarak kabul etmesiyle restoranlarında Bitcoin kabul etmeye başlamıştı.

( kriptofoni )

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/paraajansi – https://paraajansi.com.tr/

Etiketler:
0 0 oylar
Beğendiniz mi?
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster