MBOX yukarı yönlü harekette !

MBOX yukarı yönlü harekette ! MBOX direnç kırmaya mı çalışıyor ? Yükseliş beklentileri var .

MBOX yukarı yönlü harekette !

MOBOX Protokolü (MBOX Coin) nedir?

MOBOX Protokolü, en iyi verim çiftçiliği DeFi’yi Gaming NFT’lerle birleştirir ve ekosistem kazanmak için ve oynaması ücretsiz bir oyun . Binance Akıllı Zinciri kullanan MOBOX, NFT’ler için çapraz zincir ve çapraz platform işlevselliğini birleştirerek gerçek NFT birlikte çalışabilirliğini gösterir.

Dolaşımda Kaç MBOX Coin Var?

MOBOX platformu, 06 Nisan 2021’de toplam 1 milyar token arzı ile lansman yaptı. Belirteçlerin %51’i topluluk tarafından, %21’i topluluk katkıda bulunanlar için, %8’i stratejik ortaklar için ve %20’si ekip için ayrıldı. MBOX jetonu sıralı olarak 5 yılda piyasaya sürecek, ilk yılda 400 milyon serbest bırakılacak ve sonraki her yıldan sonra azalarak devam edecek. Platform ücretlerinin %80’i, otomatik geri alım ve yakma için tetiklenen benzersiz bir akıllı sözleşme kullanarak MBOX jetonlarını yakmak için kullanıyor.

MBOX jetonlarını nereden satın alabilirim?

MBOX jetonları ilk olarak Pancake Swap üzerinden satışa çıkartıldı. Daha sonra Gate.io ve Binance borsalarında listelenen MBOX Coin şuan bu borsalarda aktif olarak alım satım işlemine açıktır.

MBOX günlükte düşen trendin üstünde kapanışı 4,5 üstünde gerçekleştirirse 5-5,7 dirençlerini test etmek isteyecektir.


( haber )

er üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/borsmetrecomtr

0 0 oylar
Beğendiniz mi?
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster