MBOX coin yeni zirvelere gidiyor !

MBOX coin yeni zirvelere gidiyor ! Ünlü analistimiz kryptoturk tarafından grafik ve güncel teknik analiz ile sert gelen satışlar sonrası MBOX coin zirvelere gidiyor.

MBOX coin yeni zirvelere gidiyor !

MOBOX Protokolü (MBOX Coin) nedir?

MOBOX Protokolü, en iyi verim çiftçiliği DeFi’yi Gaming NFT’lerle birleştirir ve ekosistem kazanmak için oynaması ve oynaması gerçekten ücretsiz bir oyun yaratır. Binance Akıllı Zinciri kullanan MOBOX, NFT’ler için çapraz zincir ve çapraz platform işlevselliğini birleştirerek gerçek NFT birlikte çalışabilirliğini gösterir.

Mobox, blockchain tabanlı bir oyun platformudur ve GameFi oluşturarak oyun içi NFT’leri DeFi getiri sistemine entegre etmeyi hedefler. Platformun ana para birimi olarak öne çıkan Mobox Coin ise kısa sürede yüksek kar getirmesi nedeniyle yatırımcıların kripto para MBOX nedir diye merak etmesine yol açmıştır. Hizmet tokenı görevine sahip olan Mobox oyun içi para birimi işlevi görmenin yanı sıra her türlü staking, NFT açık artırmaları ve NFT gizli kutularının açılmasında da aktif olarak kullanılır.

kryptoturk 4 saatlik MBOX grafiği

MBOX 4 saatlik ,sert gelen satışlar sonrası alt banda indi ve toparlanması benziyor. İlk hedef 3,92 üstü kapanış yeni zirveler gidebilir.

( twitter : kryptoturk )https://twitter.com/kryptoturk

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı borsametre-logo.png

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/borsmetrecomtrFacebookTwitterWhatsAppMessengerLinkedInCopy LinkEmailPaylaşFacebookTwitterWhatsApp

3 2 oylar
Beğendiniz mi?
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster