Litecoin (LTC) Adres Etkinliğinde Üçüncü Kez Ethereum’u (ETH) Geçti !

Litecoin (LTC) Adres Etkinliğinde Üçüncü Kez Ethereum’u (ETH) Geçti ! Santiment verilerine göre Litecoin (LTC), aktif adresler sayısında Ethereum’u (ETH) geride bıraktı ve bu metrikte başka bir tarihi zirveye ulaştı .

Litecoin (LTC) Adres Etkinliğinde Üçüncü Kez Ethereum’u (ETH) Geçti ! Kripto analiz firması Santiment’in kısa süre önce paylaştığı on-chain (zincir üstü) verilerine göre, Liteccoin, aktif adres sayısı bakımında en büyük ikinci Blockchain Ethereum’u geçti. Ayrıca Litecoin ile yapılan ödeme sayısı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Litecoin, Ethereum’u Geçti

Popüler analiz sağlayıcısı Santiment, 15. en büyük  Blockchain ‘in yerel token’ı LTC’nin aktif cüzdanları ile en büyük DeFi ve NFT platformunun token’ı ETH’yi geçtiğini bildirdi.

Santiment analistleri, Ethereum’un zincir üstü aktivitesinin yüksek işlem ücretlerinden dolayı baskı altında olabileceğine inanıyor. Şirket, ayrıca Litecoin’in LTC alan cüzdan sayısını ölçerek çıkarılan ödeme sayısının yeni bir tarihi zirveye yükseldiğini bildirdi.

Walmart-Litecoin Ortaklığı

Eylül ayının ortalarında, perakende devi Walmart’ın “dijital gümüş” LTC’yi kabul etmeye başlamayı planladığına dair haberler yayıldı. Bu önce başta Litecoin olmak üzere hemen hemen her kripto para biriminin yükselmesini sağladı ancak kısa süre sonra haberlerin sahte olduğu ortaya çıktı ve kripto paralar yükselmeden önceki seviyelerin de altına geriledi.

Tüm bu yaşananlar kripto para topluluğunda, en iyi kripto şirketlerinden kripto paralarla ilişkin beklentilerinin olduğunu ortaya koydu. Litecoin ve Walmart ile ilgili söylenti bunun bir örneği gibi görünüyor.

( Kriptofoni )

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/paraajansi – https://paraajansi.com.tr/


0 0 oylar
Beğendiniz mi?
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster