Kripto Paraların Teknik Analiz Yorumu! (Bitcoin, Avax, ETH, MBOX,SHİBA)

Kripto Paraların Teknik Analiz Yorumu! (Bitcoin, Avax, ETH, MBOX,SHİBA) Ünlü analistimiz kryptoturk ‘ün grafik yorumlarıyla güncel teknik analiz videomuz Youtube’de yayında!

Kripto Paraların Teknik Analiz Yorumu! (Bitcoin, Avax, ETH, MBOX,SHİBA)

Güncel teknik analiz videomuz

kryptoturk güncel BİTCOİN grafiği

Geçtiğimiz günlerde 69.000 doları görerek rekor kıran Bitcoin Evergrende’nin iflas etiği yönündeki iddialardan sonra 63.600 dolar seviyelerine kadar geriledi. Bitcoin kanal içindeki hareketine devam ediyor ve kanalın alt bandından destek alıyor. Dünkü doji ye bakılırsa hala kararsız ama kanal içinde kaldığı sürece 67000$ testi gelebilir.

kryptoturk güncel ETHEREUM grafiği

Çarşamba günü 4.500 doların altına kadar gerileyen ethereum tekrardan toparlanmaya çalışıyor. ETH günlük grafikte kanal içinde devam ediyor. Zig zag hareketlerine devam eden ethereum hareketi bozmazsa kısa sürede 6200$ seviyelerini görebilir.

kryptoturk güncel ALGO grafiği

ALGO günlük grafikte harekete kaldığı yerden devam ediyor. 2,29 dolar seviyeleri testi gelmiş üzerinde kapatırsa bir sonraki hedefi 2,55 dolar testi gelebilir.

kryptoturk güncel AVAX grafiği

AVAX günlük grafikte kanal içinde harekete devam ediyor. Orta bandın altına sarkmadığı sürece 930 TL testi tekrardan gelebilir

kryptoturk güncel MBOX grafiği

MBOX çanak formasyonunu tamamladı ve kulp formasyonu oluşturuyor olabilir. Oluşturamaz ise formasyon gereği 74,22 ustu kapanış çanak boyu olan 85 $ testini başlatabilir.

kryptoturk güncel SHIB grafiği

Daha önceki haberlerimizde 52-53 üzerinde kapanış gelirse , patlama gelebilir demiştik. Beklenen patlamanın ardından SHIB 1 saatlik grafikte biraz düşüş yaşayan Shıba olumluya dönmek istiyorsa 53 dolar üstünde kalmalı ki 61 dolar testi için süreç başlasın.

( twitter : kryptoturk )https://twitter.com/kryptoturk

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı borsametre-logo.png

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/borsmetrecomtrFacebookTwitterWhatsAppMessengerLinkedInCopy LinkEmailPaylaş

0 0 oylar
Beğendiniz mi?
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster