Kripto para piyasasında son gelişmeler !

Kripto para piyasasında son dakika gelişmeleri neler? Bitcoin ve altcoinlerde durum ne? Güncel gelişmeler ve detaylar haberimizde…

Kripto para piyasasında son gelişmeler !

btc/usd günlükte sert yükselişinin ardından 55500 direncine takılıp geri dönen bitcoin bir sonraki denemesinin ardından da kıramayıp kırmızı mumu yaktı. Bugün ise tekrar gün içinde 55500 ü test edip yatayda ki hareketine devam ediyor. Düşen hacim ise gözlerden kaçmıyor.

eth/usd günlükte düşeni kıran etherium ufaktan yükseliş trendinde ki hareketine devam ediyor. Gün içinde 3690 direncini test ediyor. Yukarı hareketin başlaması için hacmin artışa geçmesi lazım zira bir hacim düşüşü burada da göze çarpıyor.

Elon Musk ın attığı twit sonrası harekete geçen shıb/usdt günlükte yoğun bir hacim gösteriyor. Küçük çanak formasyonunu tamamlayan enstrüman büyük çanağı tamamlamak için harekete geçti fakat hacim düşüşü ve göstergelerin olumsuza dönmesi sonucu sürecin sıkıntılı olması bekleniyor.

En iyi 125 kripto para biriminin toplam piyasa değerini gösteren TOTAL endeksi 2,39 direncini kırması lazım. Artan Hacimle birlikte kırılım gerçekleştiğinde Bitcoin ve diğer alt coinlere hareket gelmesi beklenebilir. Bakalım karar aşamasındaki sıkışan endeks ne yöne hareket edecek ?

Bitcoinde hareketlilik devam ediyor.

Bitcoin madenciliğinde karlılık artıyor. Günlük kazançlar 40 milyon dolara kadar çıktı. Bütün dünyada , madencilere ödenen toplam rakam, % 275 artış göstererek, 40 milyon dolar seviyesine yükseldi . kademeli olarak artan karlar ,neredeyse tamamen Bitcoin in büyük fiyat artışıyla destekleniyor. Madencilerin karları hala elektrik maliyetlerine, madencilik teçhizatı servisine, piyasa dalgalanmalarına ve Çin in kripto para birimleri üzerindeki baskısı gibi diğer mücbir sebeplere bağlı olarak değişiyor. madencilerin karları son derece yüksek seyrederken , aynı zamanda piyasayı etkileyecek potansiyel bir satış baskısını da işaret ediyor.

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/borsmetrecomtr

0 0 oylar
Beğendiniz mi?
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster