Kripto borsası Coinbase’in bağlantı sorununu

Resmi verilere göre Coinbase, son 30 gün içinde üç kez bağlantı sorunları yaşadı.

Nasdaq listesinde yer alan kripto para borsası Coinbase’in, büyük bir bağlantı sorunu yaşadıktan sonra bazı sistem zorluklarıyla karşılaşmaya devam ettiği bildiriliyor.

Coinbase Support’un resmi olarak bildirdiğine göre , hem Coinbase aracı kurumu hem de ticaret platformu Coinbase Pro, her iki platformdaki bağlantı sorunları nedeniyle 23 Kasım’da kullanılamıyordu .

Coinbase, “Bu, web sayfasında ve mobil uygulamalarda başarısız işlemlere, gecikmeli işlemlere ve beklenmeyen davranışlara neden olabilir” dedi.

Borsa , sorunun artık Coinbase ürünlerini ve hizmetlerini etkilemediği için 24 Kasım itibariyle sorunu çözdüğünü söyledi . Coinbase’in olay ve planlı bakım geçmişine göre, firmanın olayı düzeltmesi iki saatten az sürdü.

Kullanıcıların bir dizi çevrimiçi olanlar platformun tekrarlanan bağlantı sorunuyla ilgili öfkelerini dile getirdi ve Coinbase’in bir ay önce de benzer bir sorun yaşadığını işaret ettiler. 

Coinbase , Kasım ayı başlarında platformunda CRO’yu listeledikten sonra , CoinGecko verilerine göre token %300’den fazla arttı . Coinbase Status’a göre GYEN, 19 Kasım’dan bu yana teknik nedenlerle Coinbase’de alım, satım işlemi yapamıyor.

Bazı Coinbase kullanıcılarının, borsanın sorunun çözüldüğünü söylemesinin ardından platformla ilgili sorunlar yaşamaya devam ettiği bildirildi.

“Bir gün sonra uyanıyorum ve Coinbase hala çalışmıyor. Bu 24 saat geçti ve Coinbase kapalı hala,” Twitter’da müşterilerden gelen şikayetlerin bazıları.

Coinbase Support , Twitter’da hala yeni kullanıcı şikayetlerini kabul etmesine rağmen , borsa sorun veya nedenleri hakkında daha fazla ayrıntı vermeyi reddetti. “Coinbase.com ve Coinbase Pro genelinde bağlantı sorunları yaşadık. Bu şimdi çözüldü, ”dedi Coinbase sözcüsü.

Tesla CEO’su Elon Musk kısa süre önce kripto sahiplerine, varlıklarını korumak için fonlarını merkezi borsalardan çıkarmasına verdiği desteği dile getirdi. Musk daha önce “Size özel anahtarlarınızı vermeyecek herhangi bir kripto cüzdanından ne pahasına olursa olsun kaçınılmalıdır” dedi .

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı borsametre-logo.png

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/borsmetrecomtrFacebookTwitterWhatsAppMessengerLinkedInCopy LinkEmailPaylaşFacebookTwitterWhatsApp

Etiketler:
0 0 oylar
Beğendiniz mi?
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster