Grayscale 53 milyon dolarlık kripto para yönetiyor !

Grayscale 53 milyon dolarlık kripto para yönetiyor ! Dünyanın en büyük kripto para yatırım şirketi Grayscale şu anda yönetiminde 54.3 milyar dolar değerinde kripto paraya sahip .

Grayscale 53 milyon dolarlık kripto para yönetiyor !
Kripto para yatırım şirketi Grayscale Investments, 19 Ekim itibariyle, yönetimi altındaki kripto paraların 40.5 milyar doları Bitcoin’de olmak üzere 54 milyar doların üzerine çıktığını duyurdu.

19 Ekim’de Grayscale’in resmi Twitter hesabı, şirketin mevcut kripto varlıklarının değeri hakkında veriler paylaştı. Verilere göre, milyarder Barry Silbert’in Digital Currency Group tarafından oluşturulan en büyük kripto para yatırım fonunun ekibinin yönetimi altında 54.3 milyar dolarlık şaşırtıcı değerde kripto para bulunuyor.

Şirketin en çok kripto paraya sahip fonu olan Bitcoin Trust’ında 40.5 milyar dolar bulunuyor. İkinci en büyük fonu olan Ethereum Trust’ta ise 11.8 milyar dolar bulunuyor.

Bybt’in sağladığı verilere göre, Grayscale Bitcoin Trust’ın toplam varlığı 647 bin 540 BTC’den oluşuyor. Bu şu anda 41.5 milyar dolara karşılık geliyor. Trust hisseleri GBTC, hala yüzde -16,56’lık bir negatif primle işlem görüyor.

Lider kripto para birimi Bitcoin, 19 Ekim’de NYSE’de işlem görmeye başlayan ilk Bitcoin vadeli ETF’i gelişmesiyle 63 bin dolar seviyesinin üzerine çıkmıştı. Yazım sırasında ise 64 bin dolar sınırında işlem görüyor.

( kriptofoni )

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/borsmetrecomtr

0 0 oylar
Beğendiniz mi?
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster