Ethereum yeni lider

Cumartesi gecesi kripto piyasasında yaşanan büyük düşüş, toparlanma sinyalleri vermeye başladı. Çıkış trendinde Ethereum (ETH) başı çekiyor.

Corona yeni varyantı Omicron hakkında yaşanan olumsuz gelişmeler ve dünyada para piyasalarındaki sıkılaşma eğilimi, hem hisse senedi borsalarını hem de kripto fiyatlarını olumsuz etkiledi.

Yavaş yavaş geri çekilme ve düşey yatay trende girme eğiliminde olan kripto piyasası, cumartesi gecesi %20lere varan boyutlarda bir kayıplar yaşadı.

Dün omicron varyantı hakkında ölümlerin ve hastaneye yatışların az olması ve bu yaz seyahat ve ticaret alanında herhangi bir kısıtlamaya gerek kalmayabileceği yönündeki açıklamalar, bütün piyasalara olumlu yansıdı.

Kripto piyasası Ethereum (ETH) liderliğinde prim yaptı.

Ethereum’u takip eden Bitcoin ve diğer birkaç kripto daha toparlanıp , kayıplarını geri aldı.

Uzman analistimiz Kryptoturk, bu veriler ışığında Ethereum(ETH) teknik analizini yorumladı.

Ethereum (ETH) teknik analizi ve yorumu:

#etherium düşüşlerde sağlam duran delikanlı #Ethereum 4000 üstünde kaldığı suüece boğa olabılır. 4500 üstünde kapanışlar geldiği taktirde yeni zirveler yaratabilir.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı borsametre-logo.png

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz.

0 0 oylar
Beğendiniz mi?
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster