kripto

Ethereum ETF’i onaylamaya mı meyilli ?

Ethereum ETF’i onaylamaya mı meyilli ? Grayscale CEO’su Michael Sonnenshein, artık SEC’nin bir Ethereum EFT’i onaylamaya daha meyilli mi olduğunu söyledi ?

Ethereum ETF’i onaylamaya mı meyilli ? Grayscale CEO’su Michael Sonnenshein, artık SEC’nin bir Ethereum EFT’i onaylamaya daha meyilli olacağını söyledi.

BD’nin ilk Bitcoin ETF’i $BITO, dün New York Borsası’nda işlem görmeye başladı. 1 milyar dolarlık hacme ulaşan BITO, açılış gününde en çok işlem gören ikinci ETF oldu. CNBC’nin Squawk Box programında konuşan Grayscale CEO’su Sonnenshein, bu gelişmenin bir Ethereum ETF’inin yolunu açacağı söyledi

Bu gelişme, kripto varlık topluluğu için tarihi bir an oldu. İlk Bitcoin ETF’i başvurusu sekiz yıl önce yapılmıştı. 

ABD’nin ilk Bitcoin vadelilerine dayalı ETF’i onaylaması, toplulukta bir Ethereum ETF’inin ne zaman geleceği sorularına neden oldu. Grayscale CEO’suna göre piyasa, yakında bir Ethereum ETF’i görebilir. Ayrıca ETF kabulünün, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) kripto varlıklar konusunda artık daha rahat hissettiğini gösterdiğini belirtti. Sonnenshein, bir Ethereum ETF’inin onaylanmasının an meselesi olduğunu ekledi.

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/borsmetrecomtr

0 0 oylar
Beğendiniz mi?
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster