EPS yükseliyor, testlere başlıyor!

EPS yükseliyor, testlere başlıyor !Ünlü analistimiz kryptoturk ‘ün güncel analizle son 24 saatte % 10 prim yaptı!

EPS yükseliyor, testlere başlıyor!

ELLİPSİS NEDİR?

EPS yükseliyor, testlere başlıyor! Ellipsis, sanal bir otomatik piyasa yapıcı (vAMM) tarafından mümkün kılınan, merkezi olmayan bir kalıcı sözleşme protokolüdür.

Ellipsis’te yatırımcılar, karşı tarafa ihtiyaç duymadan vAMM’lerle kalıcı sözleşmelerde işlem yapabilirler. EPS bu programın yerel yardımcı tokenidir. Platform yönetiminde ve staking yapmak için kullanılmaktadır. Ayrıca Ellipsis (EPS) Coin Smart Chain üzerinden düşük kayma ve minimum ücretler ile stablecoin işlemlerinin yapılmasına olanak sağlamaktadır.

kryptoturk EPS günlük teknik analizi

ELLİPSİS günlükte düşeni kırmaya çalışıyor. 0,56 üstü kapanışlar 0,61 testini başlatır.

Tarihi zirvesi 2 Nisan günü 22.50 olan bu coin o günden beri düşen yatay trendini takip etmiş. Haziran başı itibari ile tam yatay trendde olan bu coin potansiyel bakımından nisan da görmüş olduğu tepe noktalara doğru testlere başlamış gibi görünüyor. Şuan ki toplam piyasa değeri 255.343.000 bin $ , son 24 saatlik işlem hacmi de 51.000.000 $. Son günlerdeki artan işlem hacmi de bu noktaları destekler nitelikte .

( twitter : kryptoturk )https://twitter.com/kryptoturk

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı borsametre-logo.png

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/borsmetrecomtrFacebookTwitterWhatsAppMessengerLinkedInCopy LinkEmailPaylaş

Ethereum zirveleri zorluyor ! Mayıs ayında ETH tarafında önemli bir rekor gelmişti. Bu rekorla birlikte ETH fiyatı 4400 dolara kadar çıkmayı başarmıştı. Fakat bu çıkışın ardından sert bir düşüş gerçekleşti ve Ethereum fiyatı bir anda 1700 dolara kadar düştü. Bu düşüşün ardından ETH’nin tekrardan ne zaman yükselişe geçeceği ise önemli bir soru işareti oluşturmuştu. Nitekim Haziran ayı ile birlikte tekrardan yükseliş başladı.

0 0 oylar
Beğendiniz mi?
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster