En çok konuşulan 5 Metaverse Altcoin

Bitcoin ve Ethereum dinlenmeye çekilmişken altcoinler gündemdekini yerini koruyor. İşte en çok konuşulan metaverse coinleri

Theta Network (THETA)

Metaverse kaynakları ve metaverse tabanlı ‘sanal canlı’ etkinlikler ve oyunlar büyümeye devam ederken, Theta onları teknoloji yığını genelinde ,güçlendirecek temel altyapı olarak konumlanıyor. Metaverse canlı etkinliklerinin yüksek eşzamanlı kullanıcı sayısı, eşten eşe video ve veri dağıtımı için mükemmel bir uyum sağlıyor ve Theta protokolüne olan ihtiyacı gösteriyor.

Polygon Matic (MATIC)

Polygon (eski adıyla Matic Network), Binance ve Coinbase tarafından desteklenen bir Katman 2 ölçeklendirme çözümüdür. Proje, birçok blok zincirindeki ölçeklenebilirlik sorunlarını çözerek kripto para birimlerinin toplu olarak benimsenmesini teşvik etmeyi amaçlıyor.

Bu projeyi destekleyen büyük isimlerden bazılarını burada görebiliriz; Polygon, AU21 Capital, Bullperks, EnjinStarter. Kesinlikle bir fark yaratıyor. Ayrıca bir diğer farklı yönü: teknoloji. Unity 3D’ye sahipler, Unreal Engine’e sahipler ve elbette Polygon üzerine inşa edildi

Star Atlas (Atlas)

Star Atlas’ın izlenmesi gereken bir metaverse coin’i olmasının en büyük nedenlerinden biri, topluluğun ne kadar hızlı büyüdüğüdür. Star Atlas Discord sunucusu 100 bin üyeye ulaştı. Bu, topluluk ve ekip için büyük bir başarı.

Axie Infınıty(AXS)

Axie Infinity, Pokemon’dan esinlenilen blockchain tabanlı bir savaş oyunudur. Oyunun yönetişim tokenine ise AXS denir. Oyun içinde Smooth Love Potion (SLP) adlı bir token da kullanılır.

Oyun, Ethereum blockchain’i üzerinde geliştirilmiştir. Axie adlı dijital hayvanlar, Pokemon’lara benzer eşsiz yaratıklardır ve aynı zamanda her biri ERC-721 tabanlı bir benzersiz tokendir (NFT).

Decentraland (MANA)

MANADecentraland‘da mal ve hizmetler için ödeme yapmak için kullanılan dijital varlık tokenıdır. Tokenlar ERC-20 standardına uygun olarak Ethereum üzerine oluşturulmuştur. MANA, fiyat para birimi veya diğer dijital para birimleri için satın alınabilir ve satılabilmektedir.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı borsametre-logo.png

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/borsmetrecomtrFacebookTwitterWhatsAppMessengerLinkedInCopy LinkEmailPaylaşFacebookTwitterWhatsApp

Etiketler:
0 0 oylar
Beğendiniz mi?
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster