neuralink

Elon Musk ne için sabırsızlanıyor ?

Elon Musk ne için sabırsızlanıyor ? Elon Musk attığı bir tweette Genshin Impact için sabırsızlandığını söyledi.

Elon Musk Ne için Sabırsızlanıyor ? Son zamanların en ilginç macera oyunlarından olan Genshin Impact Elon Musk ‘ ın attığı bir tweetle dikkatleri üzerine topluyor. Genshin Impact, Elon Musk’ın oyunu hedef olarak yayınlamasıyla bir Twitter kampanyası başlattı ve Twitter’da yeni bir tartışmaya yol açtı. Genshin Impact’in resmi Twitter hesabı, 14 Ekim’de belirli bir kampanya başlattı. Belirli sayıda insan kampanyayı retweet ederse , The Genshin Impact Twitter, Elon Musk’ı takip etmeyi ve ondan Genshin Impact’i yayınlamasını istemeyi planlıyor.

Genshin Impact’ten Elon Musk ve Ella Musk açıkladı

Genshin Impact’te karşılaştığımız oynanamayan karakterlerden biri, oyunun goblin versiyonu olan Hilichurls’ın dilini inceleyen bir bilgin olan Ella Musk. Karakterin adı Elon Musk’a göndermedir. Popüler batılı kişiliklerin parodilerine yer vermek, Japon (stilize edilmiş) medyasında tipik bir kalıptır. Ama aynı zamanda birçok Genshin Impact English oyuncusunun tamamen alışık olmadığı başka bir kalıptır .

Ayrıca, batı Fantezi kurgusunun kökenlerini ve goblinler gibi her yerde yeniden kullanılan canavarlarını biliyorsanız, noktaları kolayca birbirine bağlayabilir ve neden birçok kişinin bundan rahatsız olduğunu görebilirsiniz. Şimdi ise Genshin Impact , Ella Musk karakterini kullanarak bir Twitter kampanyasıyla Elon Musk ile gerçek bir iş birliği yapmak istiyor gibi görünüyor . Ancak, kampanya şu ana kadar yalnızca olumsuz alıntı retweetleri aldı.

Elon Musk ve Genshin Impact topluluğu

Bildiğiniz gibi Elon Musk dünyanın çeşitli yerlerinde kendi kendini yetiştirmiş dahi bir milyarderin aurasına sahip. Çin dahil. Ancak bu, Genshin Impact’in İngiliz hayran kitlesinin büyük bir kısmı ile rezonansa girmeyen bir şey . Bu nedenle kampanya olumlu bir ilgi getirmiyor.

Şu anda, Kampanyanın hedeflerine ulaşması olası değil ve miHoYo, büyük olumsuz geri bildirimleri görerek kampanyayı iptal edebilir. Durum hakkında sizi bilgilendireceğiz.

Bunun sadece Twitter’a özel bir Genshin Impact İngilizce kampanyası olduğunu belirtmek de ilginç . Japon Twitter’ı herhangi bir Elon Musk kampanyasını paylaşmadı veya duyurmadı. Şahsen, kampanyanın Japon hayran kitlesinden genel olarak daha iyi bir tepki alacağına inanıyorum. Sadece orada paylaşmak daha mantıklı olurdu. Sonuç olarak, her şey yıldönümü ödül konuşmasında bahsettiğim bir sorundan kaynaklanıyor : miHoYo hala öğreniyor ve Genshin Impact ile birdenbire kazandığı büyük İngiliz hayran kitlesini anlamak için mücadele ediyor .


( Dualshockers )

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/paraajansi0 0 oylar
Beğendiniz mi?
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster