Elon Musk ‘dan Dogecoin’ e Önemli Vurgu !

Elon Musk ‘dan Dogecoin’ e Önemli Vurgu ! Elon Musk, Dogecoin Ağındaki “Node”ların Önemini Vurguladı!

Elon Musk ‘dan Dogecoin’ e Önemli Vurgu ! Elon Musk, Dogecoin topluluğunu kendi “node”larını çalıştırmasını istiyor!

Billy Markus “tweet”inde “node”ların öneminden ve eğer Dogecoin ağındaki doğrulayıcılar 1.14.4 güncellemesini yaparsa, ağdaki işlem ücretlerinde düşüş sağlanacağını ve kullanıcıların Dogecoin ağını kullanmak için motive olacağından söz ediyor.

Yeni güncellemeyle beraber Dogecoin “node”larının ayrı bir önem taşıdığını söyleyebiliriz. İşlemleri doğrulamak ve blok zincirini güncel tutmak için “node”ların çalışması ağ için önem arz eder.

Markus’un bugün attığı “tweet”e Elon Musk’tan yine destek geldi. Markus şakayla karışık “Dogecoin “node”u çalıştırmayan şeytandır” anlamına gelen bir “tweet” attı.

.Son zamanlarda Elon Musk şahsi olarak Dogecoin hakkında “tweet” atmıyor. Genellikle Elon Musk, Dogecoin hakkında yazılan “tweet”lere cevap veriyor. Acaba kendi “tweet”lerinin tekrardan önem kazanması için bilerek bu konuda “tweet” atmıyor olabilir mi? Elon Musk’ın ne yapacağını tahmin etmek gerçekten çok zor. Yakın zamanda Dogecoin, kendi ağını iyileştirdikten sonra Elon Musk, DOGE hakkında “tweet”ler atmaya başlayıp DOGE’nin fiyatını manipüle etmeye başlarsa bu olayın kimseye sürpriz olmayacağını söyleyebiliriz.

( Huobi )

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/paraajansi – https://paraajansi.com.tr

0 0 oylar
Beğendiniz mi?
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster