1. Ana Sayfa
  2. Ekonomi

Cumhurbaşkanı’ndan dikkat çeken açıklama!

Cumhurbaşkanı’ndan dikkat çeken açıklama!

Cumhurbaşkanı’ndan dikkat çeken açıklama! Cumhurbaşkanı yaptığı açıklamada müjdeli haberler vereceğini söyledi!

Cumhurbaşkanı’ndan dikkat çeken açıklama!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı, Barış Pınarı, Bahar Kalkanı ve Pençe-Kilit’le güney sınırımızda oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu darmadağın ettik.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Gezi olaylarıyla başlayan ihanetlerin ülkemize ödettiği ağır bedeller olmasa bugün 1,5 trilyon doları bulan milli gelirle çok farklı bir yerde olacaktık.” açıklamasında bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Mücadele bayrağını yükselttikçe ayağımıza taktıkları çelmeleri artıranlar, bu milletin son ferdi şehit olmadan vatanın tek karış toprağını kirletemeyecek.” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Karşımıza çıkartılan aktörlerin birer aparat, yürütülen kampanyaların proje olduğunu biliyor, asıl mücadeleyi projelerin gerçek sahiplerine karşı veriyoruz.” ifadesinde bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Üzerimize yeni yöntem ve araçlarla gelmeyi sürdürenlere diyoruz ki bu milletin son ferdi toprağa düşmeden sinsi senaryolarınızı hayata geçiremeyeceksiniz.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “TOKİ eliyle 1 milyon 100 bin konut ürettik, 3 milyon konutun dönüşümünü tamamladık. Yakında bu konuda yeni müjdelerle milletimizin karşısında olacağız.” açıklamasında bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Altılı masa kimi seçerse o aday olacakmış, bu kadar uzatmasın, kararını bir an önce versin. Altılı masanın altında olanlar varsa onlar da meydana çıksın.” diye konuştu.

Borsa ve kripto haberlerine ilk siz ulaşmak için sitemize abone olmayı ve bildirimleri aktife almayı unutmayınız. Twitterdan takip ederek ve Telegram grubumuza katılarak da piyasa haberlerine ilk siz ulaşabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap