Cardona harekete başladı mı ?

Cardona harekete başladı mı ? Ünlü analistimiz kryptoturk ‘ün tahminleri tutuyor ! Daha önceki haberlerimizde belirtmiştik.

Cardona ADA harekete başladı mı ? Daha önceki teknik analiz haberimizde ve teknik analiz videomuzda belirtmiş olduğumuz hareket başladı !

25 Ekimdeki haberimizde :

Kripto Para Güncel Teknik Analiz Yorumları 2

Cardano teknik analizi ve yorumu:

Cardano günlük grafikte düşen trendi kırdıktan sonra ,trend üstünde tutunmaya çalışıyor. 100 günlük hareketli ortalamadan destek alarak tutunmaya devam ediyor. Yatay harekete devam edecek gibi bir görünüş içinde. Hacimli alışlar gelirse 2.30- 2.46 gibi fiyatları test edebilir.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı FChaFn8WYAQSJax.png
kryptoturk ADA grafik teknik analiz yorumu

Daha önceki haberimizde de belirttiğimiz gibi Cardona ADA coin yukarı yönlü hareketlerine başladı . Bu noktaları şuan teste gidiyor gibi. Geçtimiz günlerde değer kaybeden ve düşüş trendine giren ADA coin yeni zirveler için ATH yapabilir.

Yeni analizi yapılan grafiğimizde desteği kıran ve direnç olarak çalışan Cardona 2.03 üzerinde kapanışlarında olumluya doğru gidecektir.

kryptoturk güncel Cardona teknik analiz grafiği

( twitter : kryptoturk )https://twitter.com/kryptoturk

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı borsametre-logo.png

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/borsmetrecomtrFacebookTwitterWhatsAppMessengerLinkedInCopy LinkEmailPaylaş

0 0 oylar
Beğendiniz mi?
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster