Cardano’nın kurucusundan gizli proje!

Cardano’nın kurucusundan gizli proje!  Charles Hoskinson Tanzanya’da içeriği açıklanmayan gizli toplantılar yapıyor.

Cardano’nın kurucusundan gizli proje! Uzun bir Afrika turuna çıktıktan sonra eğitimden ekonomiye yetkililerle bir çok görüşmede bulundu. Ekim ayında Tanzanya’nın özerk bölgesi olan Zanzibar’a gittiği program haftalar sonra ortaya çıktı. Cardano’nın arkasındaki geliştirici şirket IOG’nin CEO’sunun son durağının Tanzanya’ya bağlı özerk bir ada olan Zanzibar olduğu öğrenildi.

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, Afrika kıtasını geziyor, düzenleyicilerle buluşuyor ve hükümetler ile ortaklıklar kuruyor. Afrika’nın blockchain teknolojisini diğer kıtalardan daha hızlı benimsemeye benzersiz bir şekilde hazır olduğunu belirtti.

“Afrika gerçekten çok özel ve ilginç bir kıta, çünkü devasa bir güncellemeden geçiyor. Geçmişteki sistemlere bağlılık yok çünkü bu sistemler tarihsel olarak burada pek iyi işlemedi. Yani bu, önümüzdeki 10, 20 yıl boyunca, uyumluluğunun nasıl çalıştığından borsaların nasıl çalışacağına, ulusal kimliğin nasıl çalıştığından akademinin nasıl çalışacağına kadar her şey değişime hazır demektir.”

Tanzanyalıların sosyal gelişimi ve dijital dönüşüm plânlarının konuşulduğu Zanzibar’da, Charles Hoskinson güneş enerjisiyle çalışan bir telekominikasyon cihazının kurulumunu da bizzat izledi.

“Telekomünikasyon altyapısının onu aslında en çok kullananlara yani kullanıcılara ait olabileceği fikrinden bahsedebiliriz. Tıpkı Hawaii’nin dönüşümü, İsviçre, Singapur ve Hong Kong’un dönüşümünde olduğu gibi…”

Cardano kurucusunun Afrika’dan ABD’ye döndüğü belirtiliyor. Kenya, Mısır, Burundi, Güney Afrika ve Etiyopya gibi birçok ülkeyi ziyaret eden Hoskinson, Etiyopya Eğitim Bakanlığı’yla önemli bir anlaşmaya imza atmış ve 5 milyon öğrenciyi kapsayan bir dijital dönüşüm programı başlattı.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı borsametre-logo.png

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/borsmetrecomtrFacebookTwitterWhatsAppMessengerLinkedInCopy LinkEmailPaylaş

0 0 oylar
Beğendiniz mi?
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster