1. Ana Sayfa
  2. Genel

Bu şirketten son dakika iş anlaşması geldi!

Bu şirketten son dakika iş anlaşması geldi!

Bu şirketten 13 Milyonluk İş anlaşması geldi! Hangi şirket? Yapılan iş anlaşması ne? İşte tüm detaylar…

Bu şirketten 13 Milyonluk iş anlaşması geldi!


GİRİŞİM ELEKTRİK SANAYİ TAAHHÜT VE TİCARET A.Ş. GESAN şirketinin yaptığı KAP açıklamasına göre;

07/03/2022 tarihli Kamu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yapmış olduğumuz bildirimde, şirketimizin, VANGÖLÜ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. tarafından gerçekleştirilen 2022-MLZ-İŞL-04 ihale kayıt numaralı ‘’HÜCRE VE TRAFO ALIMI İŞİ” ihalesine katıldığı ve en avantajlı fiyatı vererek, ihalede 1. olduğu belirtilmişti.


VANGÖLÜ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. İhale Komisyonu tarafından yukarıda belirtilen ihalenin ‘’HÜCRE ALIMI” kısmının şirketimiz uhdesinde kaldığı belirtilmiş ve 790.000 USD (Yediyüzdoksanbin, Amerikan Doları) bedel ile sözleşme imzalanmıştır. (Güncel baz USD/TL kuru ile ihale bedeli 13.222.230,-TL’dir.)


Kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunarız.


Saygılarımızla,

Şirket Hakkında

Girişim Elektrik Sanayi olarak elektriğin üretimi, iletimi, dağıtımı ve kontrolü aşamalarının tamamında hem anahtar teslim taahhüt, hem de çok geniş bir yelpazede ürünün ve sistemin üretim ve tedariğini yapıyor, mühendislik ve üretim gücümüzle kurulduğumuz 1999 yılından bu yana stratejik adımlarla sürekli olarak büyümeye devam ediyoruz.

Ofislerimiz, çok sayıda kapalı ve açık üretim alanlarına sahip fabrikalarımız, ARGE merkezimiz, ve test laboratuvarımızla toplam 80.000 m2’nin üzerinde üretim alanına sahip Ankara’daki merkez kampüsümüzde enerjinin her alanında en iyi hizmet, ürün ve çözümleri sunuyoruz. Hollanda, Makedonya, Irak, Fas, Cezayir ve Ukrayna’da yerleşik ofis ve tesislerimizde görev alan mühendislerimiz ve personelimizle önceliğimiz Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgeleri olmak üzere 5 kıtada 60 ülkeye ürün ve hizmetlerimizi ulaştırıyoruz.

2018 yılında, kuruluşumuzun 19. yılında Fortune 500 Türkiye listesine girerek, ülkemizin en büyük 425. şirketi olmanın gururunu yaşıyoruz.

Uluslararası ticaret aktivitelerimizde önemli bir avantaj sağlayan İstanbul Tuzla’da yer alan serbest bölge firmamız ile ihracat anlamında ülkemize önemli bir değer katıyor, üretim gücümüzü ve sektördeki uluslararası rekabetçiliğimizi artırmak için hem merkez kampüsümüzde hem de yurt dışı tesislerimizde sürekli olarak yeni üretim yatırımları planlıyor ve hayata geçiriyoruz.

7 ülkede 1000’i aşkın personelimiz ve 150’nin üzerinde tecrübeli mühendisimizle proje geliştirilmesinden tasarıma, proje yönetiminden süpervizyona, test ve devreye alma hizmetlerinden teknik eğitimlere kadar her alanda enerji sektöründeki en kapsamlı mühendislik hizmetlerini tek kaynaktan veren alanında lider şirketler arasında yer alıyoruz.

Borsa ve kripto haberlerine ilk siz ulaşmak için sitemize abone olmayı ve bildirimleri aktife almayı unutmayınız. Twitterdan takip ederek ve Telegram grubumuza katılarak da piyasa haberlerine ilk siz ulaşabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap