Bu iki altcoin alım noktasında yatırımcıların dikkatine !

Hareketli günler yaşayan kripto para piyasasında bu altcoin alım noktasında dikkat ! Alım fırsatı var mı? Teknik destek ve dirençler nasıl? Detaylar haberimizde.

Bu altcoinler alım sinyali verdi dikkat ! Kripto analiz uzmanımız kryptoturk sizler için analiz etti

Alım sinyali veren ilk altcoin REEF

#REEFUSDT onayı aldı sayılır suan muhtemelen güç topluyor 0,33 test edip geri çekilmiş 0,37 için hazırlık yapıyor.0,29 altı kapanış senaryoyu olumsuza çevirir. Supertrend al konumunda.

Reef Coin nedir?

Reef, kullanıcının özel anahtarlarını vermesini gerektirmez ve Polkadot’un paylaşılan güvenlik modeli altında çalışarak yüksek esneklik ve sorunsuz güncellenilebilirlik sağlar.

Reef madenciliği, Polkadot Substrate ile oluşturulan bir sistem üzerinden yapılır.

Reef, şeffaflık için Decentralized Autonomous Organization (DAO) aracılığıyla tamamen Reef token sahipleri tarafından yönetilen, gözetim altında olmayan, merkeziyetsiz bir ağdır; daha fazla gerçeğe dayalı bir gelecek vaat eder.

Reef, özellikle kripto para ticareti ve getiri tabanlı yatırımlar piyasasına ve özellikle DeFi platformlarına hitap etmektedir. DeFi, akıllı sözleşmelere dayalı merkezi olmayan platformlar üzerine inşa edilmiş otomatikleştirilmiş finansal hizmetler ve ürünlerden oluşan bir ekosistemi ifade eder. Bu ürünler, insanların finanslarını bir merkez bankasına veya kuruma bağlı kalmadan şeffaf ve özerk bir şekilde yönetmelerine olanak tanır.

Ağustos 2020 itibariyle, DeFi piyasa değeri kabaca 15 milyar ABD dolarıdır ve tokenlerin toplam değeri 6,6 milyar ABD dolarıdır.

ALIM sinyali veren ikinci altcoin ise #SUPERCOİN

#supercoin günlükte düşeni kırmış yatay harekete devam ediyor.21 günlük hareketliden destek alıyor. Olası bir hacim artışı ile ilk gideceği nokta 1,20 seviyeleri..

SuperFarm Nedir?

Zincirler arası DeFi protokolü olarak, tokenları kod gerekmeksizin NFT farm’ına çevirmeyi hedefleyen bir projedir. Proje, görsel araçlar kullanarak bütün NFT projelerinin kişisel olarak yapılmasını sağlar. Diğer NFT’lerin aksine, kurallarınızı oluşturabilir ve en çok değer verdiğiniz davranışların ödüllendirilmesine olanak sağlayıp verdiğiniz borçlar karşılığı elde ettiğiniz token’ları daha fazla kazanç için stake ettirebilirsiniz.

SuperFarm Nasıl Satın Alınır?

SuperFarm’ı satın almak için, belli başlı kripto para borsalarında hesaplarınızın olması gerekir. Kolayca satın almak için Uniswap, Gate.io, Bilaxy ve 1inch Exchange’te hesap açmanız önerilir. Sonrasında, istediğiniz kadar token satın alarak cüzdanınızda tutabilirsiniz. Ayrıca, borsalardaki hizmetlere bağlı olarak ellerinizdeki token’ları stake ettirebilirsiniz. Bu altcoinler alım sinyali verdi

SuperFarm Ne İşe Yarar?

SuperFarm, tasarlanabilir NFT’leri kişiye özel kurallarla beraber kod gerekmeden oluşturan platformdur. Bu sayede geliştirme için çok fazla zaman harcamadan NFT’lerinizi oluşturabilir ve kolayca nakde çevirmenize olanak sağlar. Kısacası, kolayca üretilen NFT’leri en çok önem verdiğiniz davranışları ödüllendirmede veya likidite sağlayanlara ellerindeki token’larını stake ettirerek ödül kazanmalarına olanak sağlayabilirsiniz. 

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/borsmetrecomtr

0 0 oylar
Beğendiniz mi?
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster