Bu coin günlük hareketine başladı mı?

Bu coin günlük hareketine başladı mı? Ünlü analistimiz kryptoturk ‘ün grafik yorumlarıyla bu coin günlük hareketlerine başlamış durumda!

Bu coin günlük hareketine başladı mı? Dün kripto dünyasına akan muazzam miktarda yükseliş hissi vardı. Evergrande iflas mı etti haberlerinden sonra piyasalarda volatileden sonra düşüş yada yatay hareketler başlamıştı. https://borsametre.com.tr/son-dakika-2008-krizi-tekrar-mi-geliyor-evergrande-batti/75480/

Algorand blockchain üzerinde ilk üretilen genesis blok verisine göre, protokol 10 milyar ALGO basımıyla faaliyete geçti. Değiştirilemez biçimde sabitlenen 10 milyar ALGO tokenin dağıtımının tamamlanması için 2024 yılı belirlenmişti, ancak hesaplamalara göre 2030 yılında sona ermesi tahmin ediliyor.

kryptoturk güncel ALGO grafik teknik analizi

Günlük grafikte tam harekete baslamışken Evergrande’nin iflas mı etti söylentilerinden sonra hızı kesildi. Algorand için 1,90 doların üzerinde kaldığı sürece olumlu olacaktır. 2,29 dolar testi tekrar başlayabilir.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı borsametre-logo.png

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/borsmetrecomtrFacebookTwitterWhatsAppMessengerLinkedInCopy LinkEmailPaylaş

0 0 oylar
Beğendiniz mi?
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster