Bu alt coinlere dikkat ! Yukarı yönlü hareket mi geliyor?

Hareketli günler yaşayan kripto para piyasasında bu alt coinlere dikkat ! Alım fırsatı var mı? Teknik destek ve dirençler nasıl? Detaylar haberimizde.

Alt coinlere dikkat ! Kripto analiz uzmanımız kryptoturk sizler için derledi

Teknik olarak al sinyali veren ilk alt coinimiz #Chiliz

#chzusdt günlükte iyice sıkışan #Chiliz 0,35 civarındaki direnci kırıp üstünde kapanış yaparsa düşen trendi kırmış olur. Sonrasında hareketin devamı olursa 0,45 seviyesini test etmek isteyebilir.#CHZ

Teknik olarak al sinyali veren Chiliz coin de yukarı hareket olması durumunda 0,45 seviyesi hedef olarak görünüyor.

Chılız Coin hakkında

Chiliz token Ethereum tabanlı ERC-20 token’i olarak bilinmekte. Socios ve Chiliz ekibi dünyanın dört bir yanından birçok önde gelen spor kulübü ile ortaklıklar imzalayıp, taraftarların Chiliz Coin kullanımı sayesinde takımlarının aldıkları kararlarda söz sahibi olabilmesini sağlıyor. Chiliz Coin Galatasaray ile yaptığı ortaklık ile ülkemizde sesini duyurmuş olsa da Juventus veya Barcelona gibi çok daha büyük ortaklıklara imza  attığı da biliniyor.

2012 yılında Malta’da kurulan CHZ Coin geleceği de bu ortaklıklara bakıldığında bir hayli parlak görünüyor. Yatırımcılar sahip oldukları CHZ Coin miktarına göre takımlarının gol marşlarını, forma renklerini ve bunun gibi unsurlarını seçebiliyorlar. Buna ek olarak CHZ Coin yatırımcılarının takımları ile özel etkinliklere katılma ayrıcalığına da sahip olduğu biliniyor.

Şu an için Barcelona, Atletico Madrid, Paris Saint Germain, Juventus, AS Roma ve Galatasaray ekipleri Chiliz ile anlaşan kulüpler arasında yer alıyor. Chiliz’in toplam 8.888.888.888 arzı bulunduğu biliniyor. Bunun %34’lük kısmı token satışı ve ön satış ile piyasaya sürüldü. Geri kalan %20’lik kısım kullanıcı tabanının rezervi olarak saklanırken %15 stratejik satın alımlar, %15 pazarlama işlemleri %7,5 çekirdek yatırımcılar, %5 ekip ve %3 ise danışmanlık kurulu için ayrılmış durumda.

Chiliz Coin Binance üzerinde yer alsa da projenin ortaklık imzaladığı takımların kripto paralarının Socios borsasında yer aldığı biliniyor. Chiliz ekibinin temel amacı ise yüzlerce takımın kripto paralarının tek bir platformda toplanması.

Chiliz Coin Geleceği

CHZ Coin hakkında çok fazla yorum mevcut. Chiliz Galatasaray ile yaptığı ortaklıkla sesini duyursa da daha önce Juventus ile yapılan anlaşma projenin dünya çapında dikkat çekmesini sağlamıştı. Kripto para dünyasında her şeyin pazarlama ve kullanım alanına bağlı olduğu düşünülecek olursa, CHZ ilerleyen yıllarda değer kazanmaya devam edebilir gibi gözükmekte.

CHZ coin fiyat tahmini yapmak zor olsa da bunun kullanım alanına sahip her kripto para projesi gibi üst sıralara çıkacağı düşünülebilir. Chiliz coin yorumlarına aslında e-spor alanında yapılacak olan girişimler ile bunun değerinin daha da artacak olması eklenebilir. Eğer CHZ ekibi e-spor alanında da önemli ortaklıklara imza atarsa çağa ayak uydurmuş olacaktır.

Teknik olarak ikinci al sinyali veren alt coin ise #Holo Coin

#Holo günlükte sıkışmaya devam ediyor.Hacim ile bir yukarı yönlü hareketinde 0,12 seviyelerini test etmek isteyebilir.#holochai̇n

Holo Nedir ve Ne Zaman Çıktı?

Holochain sistemi ile ilk kez faaliyete geçen ve ERC-20 tabanlı olarak üretilen kripto para birimine denilmektedir. İlk kez piyasaya sürülmüş olan tarihi ise 2018’dir. Piyasaya girdiği günden beridir hızlı bir gelişim gösteren holo swap işlemlerinde de kullanılan kripto paralardandır. Holo tarafından yapılan açıklamaya göre Holo hiçbir zaman piyasadan kaldırılmayacak ve para gönderimlerinde swap işlemlerinde daima kullanılmaya devam edecektir.

Holo chain herhangi bir merkezi olmayan kripto paralardan bir tanesidir. Uluslararası para göndermek için de yine holo kullanılmaktadır. Aktif olarak test edilen bir kripto para olan holo 2018 yılında ilk kez bir proje ile piyasaya girmiştir. Dünya’nın en çok para yatırılan kripto paralarından bir tanesi olan Holo’nun kurucuları ise Arthur Brock ve Erick Harris’dir. Kurucuları tarafından yapılan açıklamaya göre ilk kez 2016 yılında bir proje olarak geliştirildi ve yaklaşık 2 sene sonra piyasaya sürülmüştür.

Holo kripto parasının daha sonra HoloFuel olarak bir de alt jetonu oluşturulmuştur. Bu kripto para uzman yatırımcılar tarafından halen daha geliştirilme aşamasında olarak görülmektedir. Bu gelişim 2021 yılına kadar süreceği kurucuları tarafından da açıklanmıştır. Açık kaynaklı bir kripto para olan holo kullanıcılar tarafından köprü olarak da görülmektedir. Holo kripto parası birçok kripto para alışverişi sitesinde kullanılmaktadır. Bu siteleri kullanarak da holo kripto parasını satın alabilirsiniz. Uçtan uca şifreli olan kripto paralardan bir tanesidir.

HOT Ne Demek?

HOT demek Holo kripto parasının kısaltılmış halidir. Holo kripto para ve HOT kripto para olarak da adlandırılmaktadır.

Kripto Para Holo Coin Nasıl Alınır?

Holo kripto parası hemen hemen bütün borsalar da yer almaktadır. Dolayısıyla holo coin almak son derecede basit bir işlemdir. Bunun için ilk olarak bir kripto para alışverişi sağlayan bir şirket kendinize seçmelisiniz. Bütün kripto para alışverişi yapan sitelerde KYC doğrulaması yer almaktadır. KYC doğrulamasını mutlaka olarak yapmalısınız. KYC doğrulaması kimlik ön yüzü ve kimlik arka yüzünü kullanarak yapabilirsiniz. Kripto para holo coin satın almak için KYC doğrulamasını tamamladıktan sonra para yatırmak gerekiyor. Para yatırmak için havale ya da EFT seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Havale yaptıktan sonra Türk lirası olarak hesabınıza geçmesi yaklaşık olarak 15 dakika sürmektedir. 15 dakika bekledikten sonra hesabınıza erişebilirsiniz. Hesabınızda Türk lirası gördükten sonra piyasa kısmına geliyoruz. Piyasa kısmına gelerek burada “Holo” yazın. Holo yazdıktan sonra çıkan ilk seçeneğe tıklıyoruz. Burada karşımıza üç tane seçenek çıkacaktır. Üç seçenek arasında piyasa emrini seçin. Piyasa emri sol tarafta yazan anlık değerleri göstermektedir. Alt tarafta Türk lirası tutarı yer almaktadır. Türk lirası tarafına almak istediğiniz kadar holo coin yani kripto para ekliyoruz. Ekledikten sonra da satın al seçeneğine tıklıyoruz. Satın ala bastıktan sonra yaklaşık olarak 5 saniye bekleyin ve başarılı ifadesini gördükten sonra satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/borsmetrecomtr

0 0 oylar
Beğendiniz mi?
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster