Bitcoin ve Ethereum direnç üstüne direnç kırıyor !

Bitcoin ve Ethereum direnç üstüne direnç kırıyor ! Bitcoin ve Ethereum daha önce de haberlerimizde belirttiğimiz gibi direnç üzerine direnç kırmaya devam ediyor.

Bitcoin ve Ethereum direnç üstüne direnç kırıyor ! Kaybettiği formu yeniden yakalayan Ethereum, bir kez daha 4 bin dolar barajını aştı. Bitcoin’den sonra en büyük ikinci kripto para birimi, yakaladığı ivme ile yeni güne yüzde 7.89’luk yükseliş ile başladı. Ethereum günlerdir BTC’nin yükseliş trendini yakalayamıyordu. Ancak bugün işler değişti. ETH yüzde 8.7 yükseldi ve 4 bin 189 dolara çıktı.

ETH günlükte daha önce birçok kez test ettiği 4000$ seviyesini kırandı . Ethereum tarihi zirvesini test etmeye doğru gidiyor. 4000$ üzerinde günlük kapanışı da yaparsa senaryo bambaşka bir hal alabilir .


Son günlerdeki grafiği dalgalı olan Ethereum, haftanın son günlerine doğru yatırımcılarının yüzünü yeniden güldürdü. Şu anki piyasa değeri 491.76 milyar doları bulan ETH, Perşembe günü sabah saatlerinde 4.164,98 dolardan işlem görüyor.

Daha önceki haberlerimizde de belitmiş olduğumuz gibi Bitcoin fiyatı 67.016 dolar seviyesine kadar yükselişin ardından bu sabah 64.124 dolar seviyesine kadar geri çekildi. Şu sıralarda ise 65.015 dolar civarından işlem görüyor.


BTC günlükte 67000 i test eden Bitcoin geri çekilme yaparak 65000 i tekrar teste başladı. Bu bölgede bir süre yataya bağlayabilir ve güç toplayabilir.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı borsametre-logo.png

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/borsmetrecomtr

5 1 oy
Beğendiniz mi?
guest
1 Yorum
Eski Yorumlar
Yeni Yorumlar En çok oy alan yorumlar
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster