Bitcoin kullanım alanını genişletiyor !

Bitcoin kullanım alanını genişletiyor ! Ünlü NFL oyun kurucusu Aaron Rodgers ve Miami Belediye başkanı maaşlarını BTC ile mi alacak ?

Aaron Rodgers 1 Kasım’da Twitter hesabında yayınlanan bir videoda, muhtemelen Cadılar Bayramı için kurgusal karakter John Wick gibi giyinmiş olan Rodgers , maaşının bir kısmını Bitcoin  olarak almak için Cash App ile ortak olacağını söylemişti . NFL Temmuz ayında, Rodgers’ın Mart ayından itibaren 14,5 milyon dolarlık imza bonusu ve 6,8 milyon dolarlık kadro bonusu üzerine 1,1 milyon dolarlık temel maaş kazanacağını ve toplamda yaklaşık 22,3 milyon dolar kazanacağını bildirdi.

Miami Belediye Başkanı Francis Suarez, bir sonraki maaşının tamamını Bitcoin (BTC) olarak alacağını açıkladı. Suarez bunu yapan ilk ABD politikacısı oldu.

Daha öncede haberini yaptığımız Miami belediye başkanı Francis X. Suarez, 2021’in ilk çeyreğinde şehrin hükümet çalışanlarına ödemelerini Bitcoin olarak ödemeyi ve vatandaşların şehir vergilerini BTC olarak ödemesine izin vermeyi planladığını açıklamıştı.

Bitcoin ile ilgili önemli adımlar atan ve Miami’yi de buna entegre etmek için önemli işlere imza atan Suarez, Twitter’da bir sonraki maaş çekini Bitcoin olarak alacağını söyledi.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı borsametre-logo.png

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/borsmetrecomtrFacebookTwitterWhatsAppMessengerLinkedInCopy LinkEmailPaylaşFacebookTwitterWhatsApp

0 0 oylar
Beğendiniz mi?
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster