Bitcoin hakimiyeti gelecekte ne durumda ?

Bitcoin hakimiyeti gelecekte ne durumda ? Bitcoin gelecekte nereye gidecek ? Bitcoin piyasa hakimiyet süreci ne durumda ?

Bitcoin hakimiyeti gelecekte ne durumda ? Bitcoin Dominance nedir?

Bitcoin’in toplam piyasa değerinin kripto para piyasasının genel değerine oranlanması ile hesaplanan bir veridir. Bitcoin piyasa değeri ÷ Toplam kripto piyasa değeri = Bitcoin Dominance

Genel olarak kripto para birimleri, son zamanlarda büyük bir artışa tanık oldu. Örneğin Bitcoin , merakla beklenen 60 bin dolarlık sınırı geçti. Farklı analistler, bu yılın sonuna kadar ana kripto para birimi için 100 bin dolarlık bir işaret öngördüler. Bununla birlikte, bazı analistler, bir ATH’ye ulaşma olasılığına rağmen, bitcoin’de yukarı yönlü sınır bekliyorlar. 

BTC . Dominance grafik

Dominance günlükte 46,04-46,66 bandında hareketine devam ediyor.46,04 aşağı yönlü kırması ile 44,72 ye kadar geri çekilme olabilir bu da altcoinlere bir hareket getirir.
Bitcoin ‘in hakimiyetinden sonra para akışı tekrar altcoinlere akabilir.

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/borsmetrecomtr

0 0 oylar
Beğendiniz mi?
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster