Bitcoin (BTC) yukarı mı aşağı mı gidecek?

Bitcoin (BTC) yukarı mı aşağı mı gidecek? Ünlü analistimiz kryptoturk ‘ün grafik yorumlarıyla Bitcoin günlük grafikte aşağı mı yönelecek yoksa teste mi başlayacak?

Kryptoturk Bitcoin teknik analizini yorumladı!

02.12.2021 tarihli haberimizde: https://borsametre.com.tr/bitcoin/76782/

Corona salgını konusunda gelen yeni varyant haberleri ve birçok Avrupa ülkesinin sınırlarını kapatmaya başlaması bütün piyasalarda bomba etkisi yarattı .Zaten düşen trendde seyreden Bitcoin ‘de bu haberlerle bir darbe daha yedi. Tarihi zirvesi olan 69000 dolardan aşağı adeta yuvarlanan Bitcoin , 53300 dolara kadar düştü.

İki gündür gelen alışlarla hareketlenmeye başlayan Bitcoin , yeni corona varyantının ,uygulanan aşılara karşı dirençli olduğu yönündeki haberlerin , para piyasalarını silkelemesinin önünde duramadı. Birçok Avrupa ülkesinin sınırlarını kapatması ve yoğun tedbirlerin uygulanmaya başlaması piyasalarda endişeyle karşılandı .Bütün bu olumsuz gelişmeler karşısında para piyasaları kadar kripto piyasaları da etkilendi. Toparlanma sinyalleri veren kripto piyasası tekrar yön değiştirdi.

Uzman analistimiz Kryptoturk , bu veriler ışığında Bitcoin teknik analizini yorumladı.

kryptoturk güncel Bitcoin (BTC) günlük teknik analiz grafiği

” Destekte yatay harekete devam ediyor. Üstünde kapanış olduğu sürece 58,000 $’ı test edebilir. Altındaki kapanışlar 53,500 $testi için zemin hazırlayabilir. “

 twitter : kryptoturk )https://twitter.com/kryptoturk

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı borsametre-logo.png

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/borsmetrecomtrFacebookTwitterWhatsAppMessengerLinkedInCopy LinkEmailPaylaş

0 0 oylar
Beğendiniz mi?
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster