Binance, Ethereum Scaler Arbitrum One’ı tamamen entegre ediyor!

Binance, Ethereum Scaler Arbitrum One’ı tamamen entegre ediyor! Kullanıcılar artık Arbitrum One aracılığıyla Binance hesaplarına eter yatırabilirler.

Binance, Ethereum Scaler Arbitrum One’ı tamamen entegre ediyor!

Binance, Ethereum ağı için bir ölçeklendirme çözümü olan Arbitrum One ana ağının entegrasyonunu tamamladı ve 19 Kasım’da duyurulan borsa, kullanıcıların Arbitrum One Layer 2 aracılığıyla eter yatırmasına izin veriyor .

  • Arbitrum One, Offchain Labs tarafından geliştirilen bir toplama çözümünün beta ana ağıdır.
  • Binance, kullanıcılara ether depozito adresleri atadı. Duyuruya göre, borsa belirsiz bir tarihte para çekme işlemlerini açacak.
  • Merkezi olmayan bir finans tüccarı Discord aracılığıyla CoinDesk’e “Bu oldukça büyük bir haber çünkü daha fazla insanın Ethereum’a dokunmak zorunda kalmadan Arbitrum kullanmasını sağlayacak” dedi. Tüccar, şu anda kullanıcıların farklı bir ağa geçmesi ve ardından pahalı olabilen Aributrum’a köprü yapması gerektiğini söyledi.
  • Toplamalar , Ethereum’daki verimi artırmak için giderek daha popüler bir çözümdür. Ethereum’un ana zinciri olan Katman 1 dışında işlemler yürüterek çalışırlar, ancak verileri bunun üzerinde depolarlar.
Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı borsametre-logo.png

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/borsmetrecomtrFacebookTwitterWhatsAppMessengerLinkedInCopy LinkEmailPaylaşFacebookTwitterWhatsApp

0 0 oylar
Beğendiniz mi?
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster