Bank of America, Tüm Kripto Ekosistemi için Metaverse’de Büyük Fırsat Görüyor

Bank of America’nın stratejisti, metaverse’in kripto para birimlerinin yaygın para birimi olarak kullanılmasının büyük bir fırsat olacağını söylüyor. 

“Kesinlikle bunun büyük, büyük bir fırsat olduğuna inanıyorum”

Bank of America’nın Metaverse Tahmini

Bank of America’nın stratejisti Haim Israel ,Salı günü Insider’a yaptığı açıklamada, METAVERSE ‘ün, blockchain teknolojisi için büyük bir fırsat olduğunu söyledi. Ayrıca, kripto para birimini ana akım haline getirmesini bekliyor.

İsrail, Bank of America’nın araştırma direktörü ve küresel stratejist.  Aynı zamanda Bank of America Merrill Lynch’in küresel tematik araştırma ekibinin başkanı.

Bunun çok büyük bir fırsat olduğuna kesinlikle inanıyorum… Doğru platformlara ihtiyacınız var… bu kesinlikle tüm ekosistem için büyük bir fırsat olacak.

Bank of America stratejisti, metaverse’in “kripto para birimlerini para birimi olarak kullanmaya başlayacağımız” yer olduğunu tahmin etti ve insanların nihayet işlemler için kripto para birimlerini yaygın olarak kullanmaya başlayacağı yer olacağını vurguladı.

Bununla birlikte, araştırma direktörü, mevcut kripto para birimlerinin bu amaç için çok değişken olacağına inanıyor ve bazı tür sabit paraların hakim olmasını bekliyor.

Metaverse, Ekim ayında sosyal medya devi Facebook’un adını Meta olarak değiştirmesiyle büyük ilgi gördü. Sanal gerçeklik platformu Decentraland’da bir parsel gayrimenkul kısa süre önce 2,4 milyon dolara satıldı ve Republic Realm Salı günü The Sandbox metaverse’deki bir mülk için 4,3 milyon dolar ödedi.

Bank of America stratejisti ayrıca, geleneksel ödeme şirketlerinin, metaverse’de yaygın olarak kullanılırlarsa kripto para birimleriyle çok daha fazla ilgileneceğini tahmin etti. “İkisi arasında çok fazla işbirliği görüyorum” dedi.

Bu ayın başlarında, küresel yatırım bankası Morgan Stanley , METAVERSE’ün önümüzdeki en büyük yatırım teması olduğunu söyledi.. Geçen hafta Grayscale Investments , metaverse’in potansiyel olarak 1 trilyon dolarlık bir iş fırsatı olduğunu belirten bir rapor yayınlamıştı.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı borsametre-logo.png

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/borsmetrecomtrFacebookTwitterWhatsAppMessengerLinkedInCopy LinkEmailPaylaşFacebookTwitterWhatsApp

Etiketler:
0 0 oylar
Beğendiniz mi?
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster