ABD’de Cardano ve Tron Fiyatları Düşüyor

Ticaret platformu eToro , web sitesinde yaptığı bir açıklamaya göre, Aralık ayından itibaren ABD müşterileri için Cardano (ADA) ve TRON (TRX) kripto varlıklarını “gelişen düzenleyici çevredeki işle ilgili hususlar” nedeniyle sınırlayacak .

Salı günü yayınlanan açıklamada, ABD’deki kullanıcıların artık ADA ve TRX’te “yeni pozisyon açamayacakları veya stake ödülleri alamayacakları” belirtildi.

Açıklamada, ADA ve TRX’te yeni pozisyon açma kısıtlamalarının 26 Aralık’ta yürürlüğe gireceği, bu varlıklar için staking’in ise 31 Aralık’ta sona ereceği belirtildi.

Her iki varlık için de nihai bahis ödülleri ödemesi 15 Ocak 2022’de yapılacak.

eToro’nun duyurusuna göre, sınırlamalar yalnızca yeni pozisyonlar için geçerli olduğundan, kullanıcılar iki kripto para birimi için “mevcut pozisyonları güvenli bir şekilde tutabilecekler”.

Açıklamada, kullanıcıların ADA veya TRX’lerini istedikleri zaman ABD doları karşılığında satabilecekleri ve eToro’nun, kullanıcıların bu iki varlığı eToro kripto cüzdanlarına taşımasını mümkün kılmak için bir yol üzerinde çalıştığı belirtildi.

Duyuru yayınlandığından beri,  ADA fiyatları %6’dan fazla , TRX %2,4 düştü.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı borsametre-logo.png

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/borsmetrecomtrFacebookTwitterWhatsAppMessengerLinkedInCopy LinkEmailPaylaşFacebookTwitterWhatsApp

0 0 oylar
Beğendiniz mi?
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster