171 Milyar Shiba Inu (SHIB) satın alındı!

171 Milyar Shiba Inu (SHIB) satın alındı! Bir SHIBA UNI (SHIB) balinası 171 milyar SHIB satın aldı. %40’lıkgeri çekilmenin ardından Shiba Inu’ye olan inançlarını göstermeye devam ediyorlar.

171 Milyar Shiba Inu (SHIB) satın alındı! Küresel kripto para piyasası düşüşünün ardından Shiba Inu balinaları token’larını unutmuyor ve daha fazlasını satın almak için hamleler yapıyor. Tıpkı 171 milyar token satın alan bu balina gibi.

2 tane büyük işlem gerçekleşti !

İlk işlem, dün balinanın 6 milyon $ değerinde SHIB token’ı satın almasıyla ortaya çıktı. Token, kripto para piyasasında büyük bir düzeltmenin ardından 0.000049 $ civarında işlem görüyor. İlk emrin uygulanmasından on bir saat sonra, balina Shiba Inu tokenlarının daha küçük bir kısmını satın almaya karar verdi ve SHIB 0.000048 $ düştüğünde kendisine 2.3 milyon $ değerinde token daha aldı.

Balinaların artan kontrolü ile piyasa katılımcıları trendin tersine dönmesini bekliyor. Shib önceki ATH’sine ulaştıktan sonra, balinaların ağdaki payı biraz azaldı ve bu da bir haftadan kısa bir sürede %45’lik devasa bir düzeltmeye yol açtı.

Piyasadaki balina sayısının artmasıyla birlikte, perakende traderlar artık pazarın çoğunluğunu oluşturmayacak ve balinalar küçük traderların aksine yeni zirveler gelene kadar konumlarını koruma eğiliminde.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı borsametre-logo.png

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/borsmetrecomtrFacebookTwitterWhatsAppMessengerLinkedInCopy LinkEmailPaylaş

5 1 oy
Beğendiniz mi?
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster