1. Ana Sayfa
  2. Ekonomi

14 Milyon değerinde yeni iş anlaşması imzalandı!

14 Milyon değerinde yeni iş anlaşması imzalandı!

14 Milyon değerinde yeni iş anlaşması imzalandı! Bu şirket kamu aydınlatma platformunda yaptığı açıklamada imzaladığı yeni iş ilişkisini duyurdu! 920.000 USD üzerinden yapılan anlaşmayı hangi şirket yaptı? Detaylar haberimizde!

14 Milyon değerinde yeni iş anlaşması imzalandı! YEO TEKNOLOJİ ENERJİ VE ENDÜSTRİ A.Ş. (YEOTK)

İş anlaşmalarına doymayan YEO Teknoloji iş anlaşmaları yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda yaptığımız haberinde 3 Eylül’de 20 TL’den işlem görmeye başlayan YEO Teknoloji halka arz olduğundan günden itibaren 4 katından fazla artarak 98 TL’yi gördü. Haber yazıldığı anda 62.05 TL’den işlem gören YEO yaptığı iş anlaşmalarıyla daha önceki haberlerimize de konu olmuştu. Kamu Aydınlatma Platformunda yaptığı açıklama şu şekilde:

Şirketimiz bugün (22.04.2022) fabrika çatısına kurulacak Çatı üstü Güneş Enerjisi Santralinin (GES) tüm elektrik, inşaat ve mekanik işleri dahil olmak üzere anahtar teslim kurulması amacıyla sözleşme bedeli 920.000 USD + KDV olan sözleşme imzalamıştır.

14 Milyon değerinde yeni iş anlaşması imzalandı!

YEO Teknoloji hakkında;

15 yıl içerisinde enerji üretiminden iletimine ve dağıtımına, akıllı ve verimli elektrik enerjisi çözümleriyle elektrifikasyonda ve otomasyonla faaliyetlerini sürdüren YEO, otomasyon, dijitalizasyon ve elektrifikasyon alanlarında en modern çözümleri sunmaktadır.

Projeleri EPC temelinde dizayn, mühendislik, tedarik, entegrasyon, montaj ve devreye alma süreçlerinin tümünü kapsayan bir şekilde yürütmekte.

bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı borsametre-logo.png
14 Milyon değerinde yeni iş anlaşması imzalandı! 1

Borsa ve kripto haberlerine ilk siz ulaşmak için sitemize abone olmayı ve bildirimleri aktife almayı unutmayınız. Twitterdan takip ederek ve Telegram grubumuza katılarak da piyasa haberlerine ilk siz ulaşabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap